gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bora Duran-Duman duman

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor
    Bulunmuyor anlam
    Durdu dünya
    Durdu zaman
    Ne mümkün nefes almak
    Ne seyretmek şehri
    İstanbul duman duman
    Gel diyorsun nasıl geleyim
    Sev diyorsun nasıl seveyim
    Nasıl dayanırsan dayan yüreğim
    Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan
    Dayan dayan İstanbul duman duman
    Dayan sevgilim dayan bitecek bu imtihan
    Karşıda bir yerde
    İstanbul şehrinde
    Gözükmüyor etraf
    Uyuyor musun
    Haberim yok kimseden
    Mahsur kaldım sende
    Eriyor karlar
    Görüyor musun[​IMG]
    Sev diyorsun nasıl seveyim
    Nasıl dayanırsan dayan yüreğim
    Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan
    Dayan sevgilim dayan bitecek bu imtihan

Bora Duran-Duman duman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Duman Duman

Göksel - Duman Duman

Usul usul geçeyim kalbinden Yudum yudum içeyim zehrinden Demlensin aşk beklesin daha erken Cayır cayır yandım kor alevinden Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman duman süzül ruhumdan Duman duman süzül ruhumdan Diyar diyar gezelim seninle Küçük bir iz bırakalım bu alemde Yıldızlara uzanıp gökyüzünde Kanatlanıp uçalım elele Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman...
  2. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  3. Duman - Bebek

Duman - Bebek

geri gel beri gel geri bebek gözleri sürmeli bebek ısırır ısıtır dudakları ıslak ıslak öpmek gerek geri gel beri gel geri bebek saçları altın bebek ısırır ısıtır bakışları dönüp dönüp bakmak gerek gel gitme yalvarırım yalnız koma beni bebek dünyalar güzeli, biricik bebek hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebek alem yıkılsa ararım bebek güzel bebek tatlı bebek nazik bebek narin bebek güzel...
  4. Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü

Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle paylaşmanızdır.
  5. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve yüreğinin dayanma gücü tükenen herkese armağan ediyorum Melek'ler. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri: Her mevsim aşk yaşanmıyor...

Sayfayı Paylaş