gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bora Duran Umut Şarkı Sözü Bora Duran Umut şarkı sözleri Bora Duran Umut şarkısı sözü

Yetenekli müzisyenlerimizden Bora Duran'a ait Umut adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Gözlerin bir umut
    Sözlerin bir umut
    Gel bu dünyayı unutup elimi tut
    Savaştık kazandık
    Derin yaralar aldık
    Büyüttük kendimizi
    Ama hep biraz çocuk kaldık
    Hayat öyle vefasız ki sevgilim
    Hep ağlatıp bazen gülüyor
    Kime sorsan ömrü film
    Çekip çekip yeniden yaşıyor
    Aşkla yürürsen eğer
    Gönül her derde güler de geçer
    Aşk için savaşmak gerek
    Aşk için ölmek

Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bora Duran şarkı sözleri

Bora Duran şarkı sözleri

bora duman gül senin tenin şarkı sözü bora duran şarkıları duran aynalar şarkı sözü ın şarkıları bora duran, ayna, beni öldürdün, dalgın, duman duman, gül senin tenin, şarkı, sözleri, sözü ve dahası burada arkadaşlar Şarkıları dillere destan olan, başarılı şarkıcı Bora Duran'ın son albümünde ki şarkılarının sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bora Duran -...
  2. Bora Duran Beni Öldürdün şarkısının sözleri

Bora Duran Beni Öldürdün şarkısının sözleri

Bora Duran Beni Öldürdün şarkı sözü Bora Duran Beni Öldürdün şarkısı sözleri son dönemlerin sevilen şarkıcı Bora Duran'ın seslendirdiği Beni Öldürdün şarkısıda tıpkı sanatçı gibi sevilen bir parçao ldu Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Bora Duran'ın seslendirdiği Beni Öldürdün şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. 2012 Bora Duran Beni Öldürdün şarkısının sözleri Sana...
  3. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri

Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve yüreğinin dayanma gücü tükenen herkese armağan ediyorum Melek'ler. Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri: Her mevsim aşk yaşanmıyor...
  4. Bora Duran Beni Öldürdün Şarkı Sözü

Bora Duran Beni Öldürdün Şarkı Sözü

Bora Duran Beni Öldürdün Şarkı Sözü Selam millet sizden Bora Duranın Beni Öldürdün Şarkısının Sözlerini istiyorum
  5. Bora Duran Umut Şarkı Sözü

Bora Duran Umut Şarkı Sözü

Bora Duran Umut Şarkı Sözü lazım bana bu şarkıyı çok seviyorum ve kesinlikle öğrenmem yani ezberlemem şart kızlar.

Sayfayı Paylaş