gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Borç Çorbası Tarifi var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Borç çorbası yapmak istiyorum meleklerim bu çorbayı bilen varsa bana bilgi verebilir mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Borç Çorbası Tarifi var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. borcum Vardı

borcum Vardı

Oldukça yaşlı bir adam ,kendisi gibi kamburalaşıp yere yanaşmış bir ağacın altında ağlıyordu. Biraz önce irikıyım bir genç yanına sokulmuş ve kendisinden içki parası istedikten sonra bir de tokat atmıştı. Yaşlı adamın yere yıkıldığını görenler, hemen yardımına koşup: - Geçmiş olsun dede ,dediler. O serseri ne istedi ki senden? Adamcağız bir şey olmamış gibi toparlanmaya çalışırken: - Eski...
  2. Borç Çorbası

Borç Çorbası

borç çorbası, tarifi, malzemeleri, reçetesi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Malzemeler: 2 orta boy pancar, soyulup rendelenmiş Yarım kilo (orta boy) ince doğranmış lahana 2 diş sarımsak 1 demet maydonoz, ince doğranmış 1 orta boy patates 1 büyük havuç, temizlenip rendelenmiş 2 orta boy kuru soğan 2 adet defne yaprağı 2 orta boy domates...
  3. gülben ergen zayıflama çorbası tarifi var mı

gülben ergen zayıflama çorbası tarifi var mı

Gülben ergen nasıl zayıfladı ve nasıl kilo verdi diye araştırdım ve Gülben ergen zayıflama çorbası diye bi tarif varmış arkadaşlarımdan duydum. Bu tarifin bana yapabilecek bir kişi var mı
  4. diyet aşure tarifiniz var mı

diyet aşure tarifiniz var mı

Aşure zamanı geçti mi bilmiyorum ama tatlı bu her zaman yenir diye düşünüyorum :D Sizden diyet aşure tarifi istiyorum.Şekerim var ama aşureyi de çok özledim, varsa tarifiniz çok memnun olacağım :D
  5. hasta çorbası tavuk çorbası tarifi var mı arkadaşlar ?

hasta çorbası tavuk çorbası tarifi var mı arkadaşlar ?

Selamlar arkadaşlar. Çok fena üşüttüm sanırım. Okuyorum ve evden uzakta ayrı bir şehirdeuim.Şu annelerimizin yaptığı tavuklu hasta çorbası tarifini verirmisiniz ne olur , annemi aradım ulaşamadım bir yardım edin ..

Sayfayı Paylaş