gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Borca Batmak Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bir deyimin açıklamasını öğrenmek için yazıyorum size acaba aranızda Borca Batmak Deyiminin Anlamını bieln var mı varsa lütfen yazsın bu sayfaya Borca Batmak Deyiminin Anlamı nedir diye.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Borca Batmak Deyiminin Anlamı Borca Batmak Deyimi

Borca Batmak: Ödeyemeyeceği kadar çok borç içinde olmak.

Borca Batmak Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı nedir

Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar sizden Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı hakkında biliyorsanız kısa bir bilgi rica ediyorum. Bana Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı nedir yazın lütfen.
  2. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye
  3. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  4. Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Anlamı Cin Tutmak Deyimi Ne Demek Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz... Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir. Ne o...
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş