gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Borçlunun Ailesinden Birinin ölümü Halinde:

Konu, 'İcra ve İflas Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

borçlunun ölümü Madde 52 - Karısı yahut kocası ve kan ve sıhriyet itibariyle usul veya füruundan birisi ölen bir borçlu aleyhindeki takip, ölüm günü ile beraber üç gün için talik olunur.

Borçlunun Ailesinden Birinin ölümü Halinde: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir sevgi borçlusun bana hayat

bir sevgi borçlusun bana hayat

Ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat, sımsıcak kavuşmalar borçlusun.. Hiçbirzaman karşı çıkmadım sana. Yürekleri sararmış insanların içinde yaşadığım acılar var, ve onlar kadar varoldum. Yaşayamadığım acılarıda yaşatacaksın biliyorum zamanı geldiğinde, ama yinede yalnızlığımla yaşıyorum seni.. İşte senin farkında olmadan yarattığın eserim ben. Karşındayım. Desem ki terk edip...
  2. Borçlunun Ağir Hastaliği Halinde:

Borçlunun Ağir Hastaliği Halinde:

Madde 55 - (Değişik madde: 18/02/1965 - 538/27 md.) Takip borçlunun mümessil tayin edemiyecek derecede ağır hastalığı halinde muayyen bir zaman için icra memurluğunca talik olunabilir. Ağır hastalığın resmi belge ile tahakkuku lazımdır. Mal kaçırılması ihtimali olan hallerde hastalığın devamı sırasında da haciz yapılabilir
  3. bir ölüm

bir ölüm

-Bir Ölümm- İçimdeki asi kız isyanlarda Mazoşist duyguları kabarmıştır yine Baksana nefret kusuyor geceye Lanet ediyor her doğan güne Aynada bakıyor ağlamaktan kurumuş gözlerine Birkez daha isyan ediyor kaderine Küfrediyor gelmişine geçmişine Sarılıyor yine nikotine Bi kaç nefes çekiyor içine Sonra bi ustura alıyor titreyen eline Sürüyor düşünmeden bileklerine Akıtıyor...
  4. aileye katılan yeni bir bebek

aileye katılan yeni bir bebek

Aslı Bozbey Akalın Uzman Psikolojik Danışman Aileye bir bebeğin, kardeşin katılması heyecan vericidir. Bu heyecanın yanı sıra, hem ebeveynlerde hem de evin büyük çocuğunda çeşitli kaygılar da görülebilir. Anne ve baba yeni doğanın sorumluluğuna alışmaya çalışırken, evin büyük çocuğu da artık ilgi odağı olmadığı fikrini benimsemeye çabalar. Bu da evde değişim rüzgarların esmeye başlaması ve...

Sayfayı Paylaş