gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

borçtan hals olmak kurtulmak için borçtan kurtulma duası borçlardan kurtulmak için dua
    Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin​

"Ey Rabbim! Helâl kıldıklarını bana kâfi kılarak haram kıldıklarından beni muhafaza et, beni fazlınla Senden başkalarından müstağni kıl!" (28)
    "Sana bir duâ öğreteyim mi ki, onunla duâ edersen dağ kadar borcun olsa Allah onu ödemeye muvaffak kılar. De ki ey Muâz:
    "Ey mülkün mâliki olan Allahım! Sen mülkü dilediğine verirsin, mülkü dilediğinden çeker alırsın. Dilediğini azîz kılarsın, dilediğini zelîl kılarsın. Hayır senin elindedir. Muhakkak sen herşeye kadirsin. Ey dünyâ ve âhiretin Rahmanı! Sen onu dilediğine verirsin, dilediğine vermezsin. Beni, senden başkasının acımasından müstağnî kılacak bir rahmet ile bana rahmet eyle." (29)
    Borçlu olan kişi sabah namazından sonra üçyüz defa:
    âyetini duâ niyyetiyle okumalı ve her yüz defanın sonunda:
    diye duâ etmelidir. Böylece inayet-i ilâhiyyeye nâil olması umulur.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin
    ellerine emeğine sağlık

Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cocuklardan kurtulmak isteyenler için

cocuklardan kurtulmak isteyenler için

Cocuklardan kurtulmak isteyenler bakın neler neler yapmışlar isteyen varsaa asagı baksınnn yeter ve ve hazin sonnnn Kİmse istemez sanırım
  2. Diş lekelerinden kurtulmak için

Diş lekelerinden kurtulmak için

dişteki beyaz lekeler nasıl geçer diş lekeleri dişteki beyaz lekeler diş lekeleri nasıl geçer dişlerdeki Diş problemleri sadece sağlık açısından değil, görsellik açısından da oldukça önemlidir Melek'lerim. Sağlıklı dişler için, düzenli olarak diş fırçalamak mı gerekiyor sadece? Elbette ki hayır Melek'ler. Gün içinde içtiğimiz kahve, çay gibi kafein içerikli bir çok içecek dişlerde leke...
  3. Çillerden kurtulmak için

Çillerden kurtulmak için

çillerden kurtulmanın yolları en etkili yolları maskeler tedavisi önerileri burada arkadaşlar. Kiminde doğuştan vardır, kiminde ise güneşlenme sonrası ya da her hangi bir sebepten oluşur çiller. Meleklermekani.com olarak, daha önce sizlere Güzel ve Bakımlı Bir Cilt için bir çok öneride bulunmuştur ve bu önerilerimizini yanı sıra bir de güneş lekeleri ve cilt lekeleri için çözümler de...
  4. Borçtan kurtulmak için ödemek için yapılan dua

Borçtan kurtulmak için ödemek için yapılan dua

Borcun Ödenmesi İçin Yapılan Dualar Borç ödemek için dua Borçtan kurtulmak için yapılan dua Şüphesiz ki, yer gök dualar üzerine kurulmuştur ve yine şüphesiz ki, her kapının tek anahtarı dualardır. Rab ona açılan elleri asla boş çevirmez. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda borçtan kurtulmak için, borcu hemen ödeyebilmek için yapılacak oaln duayı ve manasını sizlerle paylaşıyoruz. اَللَّهُـمَّ...
  5. Selülitten Kurtulmak İçin Tüyolar!

Selülitten Kurtulmak İçin Tüyolar!

selülitten kurtulma yolları selülit tedavisi Yaz yavaş yavaş geliyor melekler :) Haliyle deniz sezonu da açılınca herkes kendini deniz kenarlarına atacak. Peki ya bikini ve mayolar giyildiğinde bacaklarda ortaya çıkan o portakal kabuğu görüntüsünü ne yapacaksınız ? Bu yazımızda Dr. Cafer Abbasoğlu'nun selülitsiz bir yaz için verdiği önerilere kulak veriyoruz. :) Selülitin bayanlarda hiç...

Sayfayı Paylaş