gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Borçtan kurtulmak için ödemek için yapılan dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Borcun Ödenmesi İçin Yapılan Dualar Borç ödemek için dua Borçtan kurtulmak için yapılan dua

Şüphesiz ki, yer gök dualar üzerine kurulmuştur ve yine şüphesiz ki, her kapının tek anahtarı dualardır. Rab ona açılan elleri asla boş çevirmez. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda borçtan kurtulmak için, borcu hemen ödeyebilmek için yapılacak oaln duayı ve manasını sizlerle paylaşıyoruz.

اَللَّهُـمَّ اكْفِنيِ بِحَلاَلِكَ عَنْ حَرَامِكَ وَأَغْنِنيِ بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِوَاكَ

Duanın Manası: “Allah’ım! Helal rızkınla yetinmeyi, haramından uzak durmayı bana nasip eyle. Beni başkalarına muhtaç kılmayıp, lütfunla zengin kıl.”

Albani Sahihi Tirmizi

اَللَّهُمَّ إِنيِّ أَعُوذُ بِكَ مِنَ الْهَمِّ وَالْحَزَنِ، وَالْعَجْزِ وَالْكَسَـلِ، وَالْبُخْلِ وَالْجُبْنِ، وَضَلَعِ الدَّيْنِ وَغَلَبَةِ الرِّجَالِ

Duanın Manası: “Allah’ım! Kederden, hüzünden, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, borcun belimi bükmesinden ve insanların bana galip gelmesinden Sana sığınırım.”

Buhari 6314

Borçtan kurtulmak için ödemek için yapılan dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin

Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin

borçtan hals olmak kurtulmak için borçtan kurtulma duası borçlardan kurtulmak için dua Borçtan Halâs Olmak (Kurtulmak) İçin "Ey Rabbim! Helâl kıldıklarını bana kâfi kılarak haram kıldıklarından beni muhafaza et, beni fazlınla Senden başkalarından müstağni kıl!" (28)...
  2. Borç ödemek

Borç ödemek

Rüyada bir borcu ödedigin! gören kimse, dogdugu yerleri ziyaret eder veya bir fakire iyilikte bulunur veya dünyada ona güç olan bir sey kolaylasir, veya yardim, sahitlik yahut keffaret veya hacc ya da zekat gibi seyleri eda eder. Bazi tabirciler rüyada bir borç ödemek yolculuktan dönme-ye isaret eder, dediler.
  3. Hüsnü Şenlendirici Borçlarını Ödemek İçin Otomobilini Satışa Çıkardı

Hüsnü Şenlendirici Borçlarını Ödemek İçin Otomobilini Satışa Çıkardı

ÜNLÜ KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ EVLERİNİN BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN EN SEVDİĞİ 1967 MODEL LİNCOLN OTOMOBİLİNİ 64 BİN TL’YE SATIŞA ÇIKARDI... Deniz Seki'yle yaşadığı yasak aşkla gündemden bir türlü düşmek bilmeyen ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici zor günler geçiriyor. İlişkisi ortaya çıktıktan sonra evinden ayrılan Şenlendirici, eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmak için 2007’de dava...
  4. beladan ve tuzaklardan kurtulmak için gereken dua..

beladan ve tuzaklardan kurtulmak için gereken dua..

beladan koruyan dua belalardan koruyan dua belaları def eden belayı def eden kazadan beladan Belâ, Tuzak ve İlâhî Gazabdan Korunmak "Allah teâlâ buyuruyor: Ümmetine söyle! On defa sabahleyin (La Havle vela kuvvet i illa billahi) desinler, on defa akşamleyin, on defa da yatarken. Yatarken demeleri mukabilinde dünyâ belâları onlardan def olunur. Akşam demeleri mukabilinde şeytanın...
  5. Borcun Ödenmesi İçin Yapılan Dualar

Borcun Ödenmesi İçin Yapılan Dualar

Borcun Ödenmesi İçin Yapılan Dualar Merhaba hanımlar sizden Borcun Ödenmesi İçin Yapılan Duaların neler olduğını ve o duaları istiyorum lütfen duyun sesimi

Sayfayı Paylaş