gebe
  1. eylül77

eylül77 Forum Okuru

bordoya yakın kiremit rengi koltuklarım var.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında eylül77 tarafından paylaşıldı.

bordoya yakın kiremit rengi koltuklarım var. minderlerinde lacivert çizgiler var ,acaba lacivert dışında hangi renk kırlent olur.yardımcı o lursanız sevinirim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Krem rengi kırlent kullanabilirsiniz.Yada şöylede yaparsınız,kiremit,krem lacivert üç farklı renkten kırlent kombinide güzel olur.

bordoya yakın kiremit rengi koltuklarım var. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadının adı var ama koltuğu yok !

kadının adı var ama koltuğu yok !

Kamu kurluşlarında kadının adı var ama koltuğu yok ! Türkiye'de kamu kuruluşlarında çalışan kadın oranı yüzde 28. Ancak iş üst düzey yöneticiliğe gelince kadınlar 'şeflik' koltuğunda takılıp kalıyor. 25 müsteşarın hepsi erkek. 139 genel müdürlük koltuğunun sadece sekizinde kadınlar oturuyor. 1211 daire başkanının da yalnız 192'si kadın Kadın başbakan gören Türkiye'de başbakanlık ve...
  2. Diyetin Rengi Var

Diyetin Rengi Var

Amerikalı doktor David Heber�e göre, besinler 7 renk grubuna ayrılıyor ve her birinin ayrı işlevi var. Bu renk gruplarına göre yiyerek kanserden bile korunmak mümkün. Listeyi gözden geçirin, hayatınıza yeni bir yön verin. · Mor: Bu besinler çok güçlü antioksidan, yani sağlıklı dokuları ve hücreleri koruyucu maddeler içeriyor. Kalp hastalıklarına yakalanma ve kriz riskini azaltıyor. Patlıcan,...
  3. özlemin rengi var mı?

özlemin rengi var mı?

Özlemin Rengi Var Mı ? Sana doğrultuyorum yönümü, yüreğimi… Saçlarımı okşayan rüzgarlara, dipteki acılara, çığ düşmüş yollara… Sensiz kalmayı kaldırmıyor yüreğim kar yüreklim, ölümüne özlüyorum seni. Hasretin yaktığı günlerle geçip gidiyor ömrüm. Seninle bir sokak başında buluşmak, sarılmak, saçlarının kokusundan öpmek, sarılmak, doyasıya kucaklamak istiyorum… Ama sevgim ihanetlere...
  4. Kiremit kebabı

Kiremit kebabı

kiremit kebabı kiremitte kuşbaşı tarifi kiremit tava tarifi tava kiremitte kebap Osmanlı mutfağından sizlere kiremit kebabın tarifini ve gerekli olan malzemeleri veriyorum 5 kişilik Malzemesi: -1 kg yaglı koyun eti (küçük kuşbaşı doğranmış) -300gr. soğan (ince kıyılmış), (3 orta boy) -300gr. domates (kabukları soyulup, ince doğranmış), (3 orta boy) -tuz -taze çekilmis karabiber -1 bağ...
  5. Bordo 2013 Yılının En Trendi Rengi Olacak

Bordo 2013 Yılının En Trendi Rengi Olacak

Bu konu; 2013 yılının trendi rengi bordo konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 kışının en trendi rengi bordo olacak. Bunu düzenlenen defilelerden rahatlıkla anlayabiliyoruz. Romantizmin rengi olarak bilinen bordo, kadife, saten, ipek, tüvit ve şifonb kumaşlarla karşımıza çıkacak. Ayrıca deri modasına da yansıyan bordo, hem gündelik hayatta hem de gece gezmelerinde...

Sayfayı Paylaş