gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

börek gibi makarna..

Konu, 'Makarnalar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

malzeme
    1. 1paket kalin uzun makarna
    2. 500gr yogurt
    3. yarim beyaz peynir
    4. 1/4 kasar peyniri
    5. 2tane yumurta
    6. sivi yag ve tuz
    yapılışı..
    1. makarna haslanip süzüceksiniz.
    2. derin ve büyük bi kaba yogurt yumurta ve sivi yag koyup karıştırılıca.
    3. beyaz peynir ufalanip kasar peynirde rendelenip ekle ve karıştır.
    4. daha sonra makarnayi ve tuzu ekleyip bi güzel onuda karıştır
    5. firin tepsisi yaglanip icine bi güzelce bastirilip yayilcak isitilmis firinda üzeri kizarana kadar pisirilcek
    afiyet olsun.. servise hazır..

2. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: börek gibi makarna..
    denicem
    emegine saglik

3. bistmein

bistmein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fırında makarna tarifi de verebilirmisiniz?

börek gibi makarna.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. makarna böreği çok kolay

makarna böreği çok kolay

1 paket makarnayı haşlayın ama iyice haşlayın biraz bayılsın makarnalar...süzün ve soğuk suda gezdirin makarnaları..sonra içine 4 büyük yumurta kırın ve iyice karıştırın.tepsinizi yağlayın ve makarnanın yarısını dökün ve sonra üzerine peynirli maydonoz karışımını dökün.ve sonra kalan makarnayı üzerine yayın.tuz atmayıda unutmayın makarnanıza yada peynirinize.sonrada üzerine biraz yoğurt...
  2. Makarna

Makarna

Rüyada makarna görmek , o rüyayı görenin, felaket bir şekilde obur olduğuna işarettir. Rüyada makarna ufak zararlara uğrayacaksınız demektir. Rüya sahibi bir kadınsa, yakında bir erkekle ilişkiye gireceğine yorumlanır. Ufak zararlara uğrayacaksınız. Rüya sahibi bir kadınsa yakında hayatına yabancı bir erkeğin gireceği anlamına gelir. Hayırlı iş ve kısmettir.Rüyada makarna görmek, o rüyayi...
  3. Makarna böreği

Makarna böreği

makarna böregi makarna böreği boregi yufkasız böreği yufkasız Sevgili meleklerim severek yaptığım tarfilerden birini sizlerle paylaşmak istiyorum.Bence kesin denemelisiniz çok güzel. :) MAKARNA BÖREĞİ: Malzemeler: 1 paket pastavilla kelebek makarnası 2 sb süt 4 yumurta 1 su bardağının 4/3'ü kadar sıvıyağ 3 yufka 300 gr. yağlı beyaz peynir 250 gr kaşar peynir 1 bağ maydanoz...
  4. Makarna Böreği Tarifi Resimli

Makarna Böreği Tarifi Resimli

Makarna Böreği Tarifi Resimli Merhaba kızlar daha önce yediniz mi bilmiyorum ama sizden makarna böreği tarifi istiyorum. resimli olursa makbule geçer
  5. Resmili Makarna Böreği yapılışı

Resmili Makarna Böreği yapılışı

Makarna Böreği nasıl yapılır Makarna Böreği yapılışı Daha önce hiç makarna böreği yediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle yemenizi inöeriyorum Melek'ler:) Yemeniz içinde tarifi lazım değil mi, o halde hadi gari gelin bari öğrenin hadi :D:D Makarna Böreği Malzemeler 3 adet yufka Peynir Maydanoz 5 yemek kaşığı yoğurt 1 çay bardağı su 3 yumurta 8 yemek kaşığı yağ 1 paket fiyonk makarna...

Sayfayı Paylaş