gebe
  1. yediveren2011

yediveren2011 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Borsada Altın Liste Mucizeler Yaratıyor

Konu, 'Para & Borsa' kısmında yediveren2011 tarafından paylaşıldı.

altın liste Borsa için bir ürün var,Köpekbalığı Tekniği,her hafta mailimize altın liste gönderiyor.Muhteşem paralar kazanıyorum. ALTIN LİSTEDE GEÇEN HAFTA
    Mrtgg 1,05 - 1,64 %56

Ekiz 3,23 - 3,80 %17

Nthol 1,25 - 1,43 %14

Merko 1,10 - 1,22 %10

Idgyo 2,02 - 2,21 %9

Eurom 0,87 - 0,95 %9

Vking 1,34 - 1,45 %8
    GEÇEN HAFTA mrtgg ye 10.000 lira koydum bir haftada 16.000 lira aldım.Şaka gibi ama gerçek.

Lütfen İnceleyin.

kraliçearı bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    iyi kazanmısın ama borsadan cok ocaklar yandı birgün kaybedersen cok üzülürsün.bence borsaya yatıracağın memlağ seni zor durumda bırakmayacak ve o paraya acımayacaksın

Borsada Altın Liste Mucizeler Yaratıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Borsada Altın Kurallar

Borsada Altın Kurallar

1) Spekülatörlerin Altın Kuralları: Borsa deneyimi yüz yılı aşan Amerika'da yapılan araştırmalarda, spekülatörlerin başarı oranı tahminlerin aksine çok düşük görünüyor. Spekülatif hareketlerden başarılı çıkanların oranı sadece %25. Bu gruba girenlerin kazançları ise oldukça yüksek. Bir başka araştırma, başarısı devamlılık gösteren spekülatörlerin bazı ortak kuralları olduğunu ortaya koymuş....
  2. Lise

Lise

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli...
  3. mucizeler

mucizeler

Yüz bakımınız için basit reçeteler
  4. Elma sirkesi bakın nasıl mucizeler yaratıyor

Elma sirkesi bakın nasıl mucizeler yaratıyor

Elma sirkesinin faydalarını Saymakla bitmez inanın ... Evinizden hiç eksik etmeyiniz. Kepeksiz saçlar: Saçınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyuna elma sirkesi ekleyin.Saçlarınızın kepekten arındığını ve parlaklaştığını göreceksiniz. Akne tedavisi: Su ile seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzünüzü temizleyin ve su ile durulayın. Elma sirkesi cildinizi yumuşattığı gibi, antiseptik...
  5. Zayıflamak İçin Hangi Bitki Mucizeler Yaratıyor?

Zayıflamak İçin Hangi Bitki Mucizeler Yaratıyor?

zayıflamak için hangi bitkiler mucize zayıflama bitkisi Yaz ayları yaklaşıyor ve ben dahil bi sürü kadın fazla kilolarından kurtulmanın çarelerini arıyoruz.Şahsen benim denemediğim diyet,spor v.s. kalmadı diyebilirim.Ama bi çok şey hiçbir işe yaramadığı gibi veremediğim kilolar yüzünden psikolojim mahvoldu.Yeni bir mucize diyorlar bu güzel bitki için.Denemeye değer bence :) Ebegümeci mucize...

Sayfayı Paylaş