gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

borsada uzman görüşleri

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

borsa uzman görüşleri borsa görüşleri IMKB Ulusal-100 endeksi dünü % 1.26 oranında değer kaybıyla 46.490 puandan kapatırken, işlem hacmi de 939 milyon YTL olarak gerçekleşti
    IMKB Ulusal-100 endeksi dünü % 1.26 oranında değer kaybıyla 46.490 puandan kapatırken, işlem hacmi de 939 milyon YTL olarak gerçekleşti. Endeksteki çıkış hareketi satışlarla karşılaştı. Dış piyasalardaki yükseliş ve alternatif piyasalardaki gevşemeye rağmen İMKB’de yaşanan gerileme dikkat çekici. Bunun yanında hisse bazlı hareketlerle işlem hacmi de zayıf kaldı. Siyasi gelişmeler, Irak’a operasyon beklentileri ve seçim sonrasına yönelik beklentiler piyasayı etkiliyor. Geçen haftanın son günü dış piyasalara tepki veremeyen endekste bu gelişmeler takip edilmeli. Avrupa merkez Bankası toplantısı ve dış piyasaların buna vereceği tepkiler değerlendirilecektir. Endeksteki zayıflık seçim dönemine kadar sürebilir. Uzun vade için güçlü duran endekste kısa vadeli satışlar yaşansa da 46.200 seviyesi destek konumunda. Kısa vade için 48.800 ve daha sonra 50.300 hedeflenebilir. Geri çekilmelerde 46.200 ve 45.100 seviyeleri destek olarak izlenebilir.

borsada uzman görüşleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzman

uzman

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.
  2. Görüşlerinizi bekliyorum

Görüşlerinizi bekliyorum

merhaba kızlar beşyıl önce hiç tanıadığım bir erkekle evlenmeye karar verdim hayatıma giren ilk erkekti evlendikten kısa bir süre sonra aldatmaya başladı ve ben o sırada kızıma hamileydim çocuğum için affettim onu ve doğumdan sonra eşimde akıcı bir para olmaya başladı ve sonradan öğrendimki annesinden büyük yaşlı bir kadınla imam nikahıyla evlenmiş şu an dava açtım ve kendiside buna çok memnun...
  3. Dünya BORSALARI

Dünya BORSALARI

dünya borsalarının isimleri dünya borsaları isimleri borsa ülkelerin borsa Amerika - Avustralya ABD - Dow Jones ABD - Nasdaq ABD - Standard and Poor's 500 Index Arjantin - MerVal Brezilya - Bovespa Meksika - IPC Avustralya - All Ordinaries Avrupa Borsaları Avusturya - ATX Belçika - BEL-20 Fransa - CAC 40 Almanya - XETRA DAX İtalya - MIBTel...
  4. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:
  5. görüşlerinizi bekliyorum.....

görüşlerinizi bekliyorum.....

herkese selam.6 aylık bir oğlum var bugün hamile olduğumu öğrendim.fikri bile zordu.başıma geldi.ben nasıl altından kalkacam bilemiyrum...

Sayfayı Paylaş