gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Börülce Piyaz Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Börülce Piyaz Tarifi Resimli - kızlar acil olarak yeni yemekler öğrenmem lazım kayınvalidemler geliyor sizden Börülce Piyaz Tarifini acil mi acil istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Börülce Piyaz Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Börülce Piyazı tarifi

Börülce Piyazı tarifi

Börülce Piyazı Malzemeler: 2 su bardağı kuru börülce 2 domates (kabukları soyulmuş) 1 kuru beyaz soğan bir tutam maydanoz tuz limon zeytinyağı süslemek için zeytin Yapılışı: Börülceyi haşlayın. Soğanları piyazlık doğrayın. Domatesleri küp küp doğra. Maydanozu kıy. Börülceyle beraber tüm malzemeleri karıştır. Tuz, limon ve zeytinyağını ilave et. Zeytin ile süsleyerek servis yapabilirsiniz.
  2. Börülce Piyazı nasıl yapılır

Börülce Piyazı nasıl yapılır

Börülce Piyazı Börülce Piyazı 1 su bardağı börülce 1 büyük baş soğan Yarım demet maydanoz 1 adet limon 2 yemek kaşığı sirke Yeteri kadar tuz, pulbiber 2 yemek kaşığı zeytinyağı Börülceleri haşlayın.Börülcelerin rahatlıkla soyulması için bir saat kadar soğuk suda bekleterek soyun. Börülceleri bir kaba alın. Üzerine piyazlık doğranmış soğan, kıyılmış maydanoz, sirke ve tuz ilave...
  3. Bezelyeli Taze Börülce Salatası Tarifi Resimli

Bezelyeli Taze Börülce Salatası Tarifi Resimli

Bezelyeli Taze Börülce Salatası Tarifi Resimli - Merhaba arkadaşlar sizden Bezelyeli Taze Börülce Salatası Tarifi rica ediyorum.
  4. Resimli Börülce Piyaz yapılışı

Resimli Börülce Piyaz yapılışı

Börülce Piyaz Tarifi Resimli Börülce Piyaz Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler, bir misafirimizin isteği üzerine bu yazımızda sizlerde öğrenin diye Börülce Piyazı tarifini paylaşıma açıyoruz. Börülce Piyaz Malzemeleri: 1 su bardağı börülce 1 tane kuru soğan 1 tane limon Maydanoz Tuz, pulbiber Sıvıyağ 2 yemek kaşığı sirke Börülce Piyaz Tarifi: Börülceleri haşlayın. Börülcelerin rahatlıkla...
  5. Börülce Salatası Tarifi Resimli

Börülce Salatası Tarifi Resimli

Börülce Salatası Tarifi Resimli Arkadaşlar merhaba bana Börülce Salatası Tarifini yazarmısınız açıklamalı yazın ama

Sayfayı Paylaş