gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Börülcenin faydaları hakknıda bilgi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Börülce Nedir Börülce Faydaları Nelerdir

Merhaba Sevgili melek'ler, bu yazımızda börülce hakkında bilgi ediniyor ve börülcenin faydalarına da değiniyoruz. İlgili tüm misafir arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz.

Börülce: Göbeği koyu renkli olduğu için Karnıkara da denilen, fasulyeye benzer bir bitki olan börülce, C vitamini ve bitkisel protein açısından zengin bir sebzedir Ayrıca, azot ve nişasta da içerir

Börülcenin Faydaları :

- Göğüs ve akciğere faydalıdır.

- İdrar tutukluğunu ve anüs kaşıntısını giderir.

- Cinsel arzuyu arttırır.

- Yanıklara sürülürse faydası görülür.

- Kandaki şeker oranını ve yüksek tansiyonu düşürmeye yardımcı olur.

- Kansızlığa iyi gelir.

Börülcenin faydaları hakknıda bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Abidin Özşahin kimdir Popstar abidin resimleri Saba tümer'in programında Popstar birincileri konuk olmuştu bu gün, belki de dün ki programdı tekrarını izledim, bilemiyorum :) Aklıma Abidin geldi, yarışmacı arkadaşalrından biriyle aşk yaşamıştı ve birinci olmuştu. Nedense sonradan sesi sedası kesildi. Bende merak ettim ve Abdin Özşahin hakknıda küçük çaplı bir araştırma yaptım Melek'lerim ve...
  2. Karabiberin Faydaları Hakkında Bilgiler

Karabiberin Faydaları Hakkında Bilgiler

Karabiberin Faydaları Karabiberin Yararları Karabiber Neye iyi gelir Türk mutfağının vazgeçilmez baharatlarından karabiberin faydaları ve kullanım alanları ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Sıcak bölgelerde yetişir Aynı ağacın baharat olarak kullanılan meyvesi ufak tefek sevimli kimseler için kullanılır Kara biber genellikle kısa boylu bir agaççık türüdür Yaprakları çoğu zaman...
  3. Kabakulakotu Faydaları Hakkında Bilgi

Kabakulakotu Faydaları Hakkında Bilgi

Kabakulakotu nedir Kabakulakotunun yararları nelerdir Kabakulak otunun kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden kabakulakotu bitkisi, özellikleri ve faydaları ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Kabakulakotu (Aristolochia): İnce saplı tırmanıcı bir bitkidir. Çiçekleri koyu kahverengi, kokusu kötüdür. Tanen, uçucu yağ, nişasta, şeker, acı madde ve...
  4. Börülcenin Yararları

Börülcenin Yararları

Börülce Faydası Börülcenin yararları Börülcenin Faydaları nelerdir Yaz aylarının vazgeçilmezi zeytinyağlı yemeklerin en lezzetlilerinden biri olan börülcenin alternatif tıp tedav ilerinde kullanışıyla ilgili bilgiler şöyle melekler :) Börülce; Göbeği koyu renkli olduğu için Karnıkara da denilen fasulyeye benzer bir bitkidir. C vitamini ve bitkisel protein açısından zengin bir sebzedir....
  5. Deniz börülcesinin faydaları nelerdir?

Deniz börülcesinin faydaları nelerdir?

Deniz börülcesi ıspanakgillerden olan bu lezzetli bitki denize kıyısı olan yerlerde yetişir.Eski dönemler de yoksul insanların besiniymiş deniz börülcesi.Günümüz de ise şık restoranların vazgeçilmez lezzetlerin den biri.Özellikle balık menüsü nün olmazsa olmazı diyebiliriz.Benim de tadına bayıldığım deniz börülcesi nin saymakla bitmeyen faydaları var.Yazımızın devamın da deniz börülcesinin...

Sayfayı Paylaş