gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını çok merak ettim bana Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Boş Atıp Dolu Tutmak ne demek
    Boş Atıp Dolu Tutmak sözlük anlamı

Bu deyim umutsuz olarak girişilen bir işin, iyi sonuç verdiğini ya da doğruluğuna inanılmadan söylenen bir sözün gerçek çıktığını anlatmak için kullanılır.

Örnek bir cümleyle ”Hayatta boş atıp dolu tutmak diye bir ilke olamaz.”

Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı merak ettim doğrusu ve sizden bu konuda bilgi istiyorum :)
  2. Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

selam kızlar ben bir deyimin açıklamasını çok merak ediyorum acaba Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana acil tarafından yazar mısınız?
  3. Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar acaba Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını gerçekten de çok merak ediyorum aranızda Boy Atmak Deyiminin Anlamını bilen varsa bana da yazsın.
  4. Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Selam arkadaşlar ben Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum havalı kimseler için söyleniyor da ama Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir?
  5. Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Anlamı Cin Tutmak Deyimi Ne Demek Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz... Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir. Ne o...

Sayfayı Paylaş