gebe
  1. zeyboş

zeyboş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Konu, 'Gebelik' kısmında zeyboş tarafından paylaşıldı.

Merhaba ismim zeynep ben 2 kez boş gebelik geçirdim sonuncusu daha yeni 3 gün önce kürtaj oldum çok üzgünüm aranızda benim gibi böyle bir durum yaşayan varsa lütfen paylaşalım sevgilerrr...

2. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba bende boş gebelik geçirdim 6 ay oldu şimdi gebe kalamıyorum neden ikiside boş bişey demedimi dr test falan yapmalrı lazım bence normal değil çünkü bende hamile kalmaya çalışıyorum inşallah sdağlıklı bi şekilde hamile kalırım

3. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    slm bende boş gebelik geçirdim ve kürtaj olmuştum ve 8 ay sonraa tekrar hamile kaldım ama o bebğimde düştü ...geçmiş olsunn zeynep inş tekrardan hamiş kalırısn..

4. zeyboş

zeyboş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Amin cümlesiyle bebekyüzlüm ve sedenim benim yaşla alakalı birazda sizler kaç yaşındasınız..çocuklarınız varmı? Allah hepimizin gönlündekileri hakkımızda hayırlı eylesin. Amin

5. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    ben 26 yaşındayım ve hala bebğim yok çalışmalara devam hahahaha

6. zeyboş

zeyboş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaşın çok gençmiş bebekyüzlüm ben 45 yaşındayım geç evlendim 3,5 yıllık evliyim bana dr. genetik bozuklar ve yaşın etkisi var diyor peki size ne dedi doktor? ..sevgilerrr

Boş gebelik geçiren varmı aranızda ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selam sevgili arkadaşlar  boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

selam sevgili arkadaşlar boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

Mrb ismim zeynep, ben yeni boş gebelik geçirdim dün gebeliğim kürdaşla sonlandırıldı. malumunuz çok üzgünüm ultrasonda bebeğimin; 9 haftalık olmasına rağmen kalp atışları görülmedi Allahım kimsenin umutlarını suya düşermesin hakkımızda hayırlıs olsun.. Buyurun böyle durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa burda paylaşalım....
  2. Hamilelikte felç geçiren varmı?

Hamilelikte felç geçiren varmı?

hamilelikte inme ,gebelikte inme,gebelikte felç,gebelikte felç nedenleri,gebelikte felç geçiren varmı,gebelikte felç tedavisi,gebelikte felç hakkında bilgiler İnme yani stroke (halk arasındaki tabiriyle felç, beyin felci) beyin damarlarında meydana gelen tıkanma veya ani oluşan kanama nedeniyle vücudun bir kısmında felç meydana gelmesidir. Serebrovasküler olay veya serabrovasküler hastalık...
  3. Ektopik gebelik geçiren varmı?

Ektopik gebelik geçiren varmı?

Ektopik Gebelik, meni ile yumurta hücresinin uterus dışında birleşip, gelişmesine devam ettiği anormal gebelik halidir. Tıp’ta ektopik gebelik olarak bilinir. Ektopik Gebelik de oluşan embriyo nereye yerleşir? Embriyo %80 ihtimalle fallot tüplerine yerleşir ve gelişmeye başlar. Dış gebeliğin en çok yerleştiği yer ise bir kadının fallop kanalları veya diğer ismiyle fallop tüpleridir. Dış...
  4. Mol gebelik geçiren varmı?

Mol gebelik geçiren varmı?

Tıbbi literatürde “Molar Gebelik” veya “Mol Hidatiform”, halk arasında ise “Üzüm Gebeliği” olarak geçen gebeliğin bu anormal şekli, “Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklar” grubu içinde yer alan özel bir durumdur. Gestasyonel trofoblastik hastalıklar, embriyonik dönemde bebeğin plasenta ve zarlarını oluşturan hücrelerden köken alan bir takım hücrelerin kanseröz değişimlerini içine alır. Mol...

Sayfayı Paylaş