gebe
  1. ozlmalpr

ozlmalpr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

boş gebelik olabilir dedi dr. :(

Konu, 'Gebelik' kısmında ozlmalpr tarafından paylaşıldı.

sat a göre 7+5 günlük hamileyim.karından ve vajinal yoldan baktı dr.kese var fakat embryoyu göremiyorum çok küçük olabilir ya da yok dedi:( 1 hafta sonra kesin tani koyacamış.bilgisi olan paylaşsın lütfen.

2. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Tatlım canını sıkma ama vajinal ultrason zaten bir hafta öncesini gösterir ve 6. Hafta civarı gormen lazımdı bebişini ya gerçekden küçük yada kese boş yinede doktorun tanısını beklemen en doğrusu
    Internetten biraz baktim 11. Haftada gorunen bile var canim 8. Haftada görünmeyeni var sen sabret içini ferah tut bebişini ınşallah vardır

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
  3. ozlmalpr

ozlmalpr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cevabın için.Allah herşeyin hayırlısını versin ama sürekli ağlamaklıyım.sadece dua ediyorum..............

boş gebelik olabilir dedi dr. :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BoŞ Gebelİk

BoŞ Gebelİk

gebelikte kahverengi akıntı gebelikte kahverengi leke hamilelikte akıntı boş gebelikten sonra hamilelik boş gebelik Hanımlar yaklaşık 4 ay evvel ben boş gebelik geçirdim..4.5 yaşında bir oğlum var ve ona çok zor hamile kalmıştım.ama en son yaşadığım boş gebelikte korunmayı bırakmıştık ve 2 ay sonra hamile kalmıştım.o kadar sevinmiştimki ama malesef boş gebelimişti..çok zor günler...
  2. boş gebelik

boş gebelik

merhaba kızlar boş gebelik yaşayan varsa lütfen yazsın hadi melekler bekliyorum
  3. Boş Gebelik

Boş Gebelik

boş gebelik nedir,neden kaynaklanır, belirtileri nelerdir, boş gebelik hakkında detayı buradan bulabilirsiniz Belirtileri, nedenleri, tedavisi hakkında detaya geçiyorum meleklerim.. Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz başlamamışken teşhis edilebilen düşükler vardır. Gebelik kesesi görülmesine rağmen embriyonun gelişmemesi veya çok erken dönemde...
  4. Boş Gebelik Nedir?

Boş Gebelik Nedir?

boş gebelik, nedir, tedavisi, belirtileri, sebepleri, tavsiiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebek için yanıp tutuşurken başa gelebilecek en hayal kırıklık yaratıcı olaylardan biri boş gebeliktir.Şimdi boş gebeliğin ne olduğu ve tedavisi hakkında bilgilenelim; Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz...
  5. Boş gebelik nedir?

Boş gebelik nedir?

Boş gebeliğin nedenleri dış gebelik neden olur Merhaba kızlar Ben çevremde daha önce pek duymadım galiba çok sık rastlanan bir durum değil oş gebelik olarak bilinen Anembriyojenik gebelik hakkında Sema Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Gülnihal Bülbül bilgi veriyor. Halk arasında su gebeliği olarak bilinen boş gebeliğin tanısı ultrasonografi ile konulur. Boş gebelikte...

Sayfayı Paylaş