Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Boş gebelik tekrarlamaz bir sonraki gebelik muhtemelen başarılı olacaktır.

slm bende 9 ay önce boş gebelik geçirdim hiç korunmadım 9 ay oldu hala gebe kalamıyorum inşallah siz çabuk bebişlkerinize kavuşursunuz

boş gebelik

slm bende boş gebelik yani mol gebelik geçirdim ramazan bayramında kürtaş oldum ama test yaptım bugün pozitif çıktı haftaya gidicem inşallah birdaha karşılaşmam böyle bişeyle rabbim kimseyede yaşatmasın yaşayanlarada çok geçmiş olsun umudunuzu yitirmeyin...:)

Merhaba arkadaşlar ben de 9 haftalık hamıleyim dr gittim kese var bebek yok dedı :( bos bebelıkmil ve bu hamılelği sonlandırmak gerekıyor dedı . Benım sorum dusukte kan uyuşmazlığı iğnesı yaptırN oldu mu arkadaşlar? Benım kan grubum Arh - eşimin ise Arh+ . Bu durumda ne yapılması gerektıgını bılen var mı Allah hepimizin yardımcısı olsun ıns

Bende boş gebelik gecirdim. Kurtaj olmam gerektigini soyledi doktorlar ben olmadim. Evde şiddetli sanci ve kanamayla evde dusuk yaptim. Baska bi doktora gittim. Iyi yapmissn dedi. Ama Icerde parça kalmis bunlar gitmezse kurtaj lazm dedi. Eve git tekrar gel dedi. Ertesi gun kalan kalintilarda kanamayla gitmis rahim tertemiz olmustu. Tabi benim dusuk gebeligin 11. Haftasinda başladı

Arkadaşlar benim kide bş kese ama düşürüyorum çok arım var düşdükten sonra bana zarar verirmi kürtaja gerek varmı tecrübeli varsa lütfen bana yardımcı olurmusunuz

Geri