gebe
  1. duygu m.

duygu m. Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

bos gebelik

Konu, 'Kadınlar' kısmında duygu m. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. ilk bebegime 6 haftalik hamileyim 4 5 gundur kahverengi akintim oluyor 2 kerede kanamam oldu doktor progestan verdi ama bisey soylemedi. daha kalp atislarini duymadik acaba bos gebelik olabilir mi cok stres yapiyorum. lutfen yardm edin

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    2 günde bi kanda hgc tahlli yapılacak değrleirnde artış varsa boş gebelik olmaz benimde kanamam olmuştu yerleşmeden dolayı olmuş 3 ay progestan kullandım kalp atışnıda 7 haftalıkken duydum ben

3. duygu m.

duygu m. Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tesekkur ederim. senin kanaman kac haftalikken olmustu acaba

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    6 haftalıkken olmuştu kanamam ama ben hastanede yattım bi gece iğne ve serum vurdular

bos gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bostan Kebabı

Bostan Kebabı

Malzemeler 4 adet büyük boy bostan patlıcanı 4 yemek kaşığı zeytinyağı 2 adet orta boy havuç 2 adet sivri biber 2 adet orta boy domates Köfte için, 250 gr köftelik kıyma, 3 diş sarımsak (dövülmüş), 1 çay kaşığı tuz, karabibeR Yapılışı Hazırlama süresi 15 dakika Pişirme süresi 60 dakika Öncelikle, bostan patlıcanlarının üst kısmını kapak gibi kesip içini bıçak veya dolma oyacağı...
  2. Bostan korkuluğu

Bostan korkuluğu

Garip ve zavallı insana, bilinçsiz tedbire ve ahmak insanları korkutan birine delalet eder.
  3. Bostan dolabı

Bostan dolabı

Rüyada bostan dolabi gören, vezne-dar olur. Yahut para biriktirir ve onu bir banka veya sandikta sak-lar. Bostan dolabinin susuz olarak döndügünü görmek, büyük bir zengin kisinin yakinda ölecegine ve kimsesi olmadigi için mirasinin devlete kalacagina isarettir.
  4. Bostan

Bostan

Bakınız; Sebze Bahçesi, Kavun ve Karpuz Tarlası.Kadın demektir. Birinin bostanını sulamak yasak ilişkiye girmek anlamına gelir. Sonbaharda bostanda olmak:aile içinde bir üzüntüye,para açısından sıkıntıya veya bir vefat anlamına gelir.Bakımsız bir bostan:bir olaydan dolay çok acı çekeceğinize işarettir.Bostanda ağaç görmek:çok zengin bir kadınla evlilik,verimsiz bir bostan görmek:evliliğin...
  5. Ayşe Bosse kimdir ?

Ayşe Bosse kimdir ?

ayşe bosse ayse bosse ayşe bosse kimdir, resimleri, biografisi, hayatı, fotoğrafları Evet meleklerim kim bu Ayşe Bosse diyorsunuz dimi hemen anlatalım. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisine yeni transfer olan Alman asıllı bir sanatçı arkadaşlarım. Hamburg Berlin'de yaşıyor, 1,73 boyunda kahve ton saçlara sahip mavi gözlü. İyi derecede ingilizce ve Türk'çe konuşabiliyor ve yoga ile uğraşıyor....

Sayfayı Paylaş