gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boş konuşmakla ilgili Deyim, atasözü ve özlü söz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Boş konuşmakla ilgili deyim,atasözü veya özlü söz yazar mısınız

allah razı olsun :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Boş konuşmakla ilgili Deyim, atasözü ve özlü söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. konuşmakla ilgili özlü sözler

konuşmakla ilgili özlü sözler

sessizlikle ilgili sözler susmakla ilgili sözler konuşmakla boş konuşmakla susmakla anlamlı hatalı düşünmek sahibine hatalı konusmak herkese zarar verir montesquieu konuştugunuz konu degıl kımınle konustugunuz konu önemlidir paskal size inanmalarını ıstıyorsanız konusmalarınızda kendınızden söz etmeyınız paskal senı istemeyene sözünü dinlemeyene konusmanı beyenmeyene gitme platon kabul...
  2. Hayvanlarla ilgili özlü sözler

Hayvanlarla ilgili özlü sözler

eşek ile ilgili sözler eşekle ilgili sözler eşek ile atasözleri sözleri Hayvanlarla ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için aradığınız özlü sözler KÖPEK 1- Aç it fırın (duvarı) deler (yarar) 2- Akılsız iti yol kocatır 3- Al it, kara it, hepsi bir it 4- Bakmakla usta olunsa, köpekler kasap olurdu 5- Çoban köpeği ne yer, ne yedirir 6- Düğün kemiğiyle köpek tavlanmaz 7- Eceli gelen it...
  3. Boş konuşmakla ilgili atasözleri

Boş konuşmakla ilgili atasözleri

boş konuşmak ile ilgili atasözleri boş konuşmakla ilgili atasözü konuşmayla ilgili atasözleri "Ağzı olan konuşuyor" gibi boş konşumayla ilgili özlü sözler arayan herkes için bu sayfamızda boş konuşmakla ilgili atasözleri sunuyoruz Melek'ler. Sizde kimbilir, günün birinde boş konuşan birine kibarca laf çakabilirsiniz bu özlü sözlerle :) konuştugunuz konu degıl kımınle...
  4. Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler - Yaşamla İlgili güzel sözler var mı? Arkadaşlar bana acil Yaşamla İlgili Özlü Sözler lazım bana önerilerinizi bekliyorum
  5. Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler

Vicdanla İlgili Özlü Sözler yazar mısınız bana lütfen. Çünkü vijdanını hatırlatmam gereken, içimi yakan biri var:(

Sayfayı Paylaş