gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

boş kutu......

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

rüyada boş kutu görmek
    Boş Kutu
    Bir süre önce bir arkadaşım, üç yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kâğıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının, kâğıtları ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve "Bu senin için babacığım." dedi. Arkadaşım, gösterdiği tepki için kendini suçlu hissetti ama kutunun boş olduğunu görünce için için sinirlenmekten de kendini alamadı.
    Kızına bağırdı: "Birine bir hediye verdiğin zaman içinin dolu olması gerektiğini bilmiyor musun?”. Küçük kız babasına yaşlı gözlerle baktı ve şöyle dedi: "Ama babacığım, kutu boş değil ki. Ben kutunun içine öpücüklerimi üflemiştim. Hepsi senin için babacığım."
    Babanın içi paramparça olmuştu; kızını kucakladı ve onu affetmesi için yalvardı.
    Arkadaşım, bu altın renkli kutuyu yatağının baş ucunda yıllarca sakladığını anlattı bana. Ne zaman cesaretini kaybetse, kutunun içinden hayali bir öpücük çıkarıyor ve onu oraya koyan çocuğunun sevgisini hatırlıyordu.
    Gerçek anlamda bakmak gerekirse, hepimiz, arkadaşlarımız ve ailelerimiz tarafından bize sunulan, karşılıksız sevgi ve öpücüklerle dolu altın renkli kutulara sahibiz.
    Dünyada sahip olabileceğimiz daha değerli bir şey olamaz. [​IMG]

boş kutu...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut

Burak Kut

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kutu

kutu

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli...
  3. Boş

Boş

İçi boş kap temiz olursa gelecek rızka, kirli olursa hüsnükuruntuya ve amel işlemekte gösterilen ilgisizliğe delalet eder.
  4. Güllü - Boşa Boşa

Güllü - Boşa Boşa

Sana gönül vermezdim Bilseydim ben huyunu Adam sanır görenler Şu boyunu posunu Kofti kofti gacılar . Gelir basar havayı Neyim eksik fazlam var Ben aldım hep havayı Kazan kaynar boşa boşa Ömür geçti boşa boşa Bu barodan hayır gelmez Anam derki boşa boşa EI içine çıkamam Eller dedikoduda Sana vardım varalı Neler geldi başıma
  5. Evinizde boş kutu varsa değerlendirin

Evinizde boş kutu varsa değerlendirin

kayıp eşya kutusu ne işe yarar kayıp eşya kutuları kutusu modelleri Boş kutularınızı değerlendirin Evinizde kullanılmayan boş kutularınız veya kullandığınız ama hoşlanmadığınız kutular mı var? Evinizde kullanmadığınız kutuları pul, fimo, kağıt ya da kumaş gibi nesnelerle kaplayarak görünümlerini güzelleştirebilir ve yaptığınız bu işlemden dolayı ortaya çıkardığınız yeni işe yarar işlerden...

Sayfayı Paylaş