gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Boş şişelerden neler yapabilirsiniz?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

boş şişelerden neler yapılır,boş şişeden ne yapılır,boş şişelerden vazo yapımı,boş şişelerden mumluk yapımı Sevgili melekler ,hepimizin evinde illaki boş şişeler çıkıyor,sizlere bunları biriktirmenizi öneririm.Boş şişe deyip sakın geçmeyin,isterseniz evinize dekoratif çok çeşitli ürünler yaratabilirsiniz. Boş şişelerden romantik mumluklar yapabilirsiniz,içlerine çiçekler koyarak vazo haline getirebilirsiniz.
    Şişeleri vazo olarak kullanmaya ne dersiniz? Bence harika bir fikir. Fotoğraftaki gibi bir görüntü isterseniz yapmanız gereken, şişeleri önce beyaz boya ile boyamak, sonra da diplerine simli boya uygulamak.Aşağıdaki görsellere bakarak fikir edinebilirsiniz.
    xbos-sise-degerlendirme-fikirleri.jpg.pagespeed.ic.0lCYAtl42h.jpg bos-sise-degerlendirme-fikirleri-2.jpg bos-sise-degerlendirme-fikirleri-3.jpg bos-sise-degerlendirme-fikirleri-4.jpg bos-sise-degerlendirme-fikirleri-6.png bos-sise-degerlendirme-fikirleri-5.jpg

Boş şişelerden neler yapabilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boş Gebelik Nedir?

Boş Gebelik Nedir?

boş gebelik, nedir, tedavisi, belirtileri, sebepleri, tavsiiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebek için yanıp tutuşurken başa gelebilecek en hayal kırıklık yaratıcı olaylardan biri boş gebeliktir.Şimdi boş gebeliğin ne olduğu ve tedavisi hakkında bilgilenelim; Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz...
  2. Boş gebelik nedir?

Boş gebelik nedir?

Boş gebeliğin nedenleri dış gebelik neden olur Merhaba kızlar Ben çevremde daha önce pek duymadım galiba çok sık rastlanan bir durum değil oş gebelik olarak bilinen Anembriyojenik gebelik hakkında Sema Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Gülnihal Bülbül bilgi veriyor. Halk arasında su gebeliği olarak bilinen boş gebeliğin tanısı ultrasonografi ile konulur. Boş gebelikte...
  3. Boş odaları sinema odası yapabilirsiniz

Boş odaları sinema odası yapabilirsiniz

sinema odası dekorasyonu Evde sinema keyfi Yatak odasında sinema keyfi yapabileceğiniz gibi bir odayı da sinema odası dekorasyonu ile sinemaya çevirebilmeniz mümkün. Ses sistemi rahat koltuklar ve karartmalı perde ile odanız sinemadan farksız olabilir.
  4. Ne yapabilirim ?

Ne yapabilirim ?

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??
  5. Boş gebeliğin belirtileri nelerdir?

Boş gebeliğin belirtileri nelerdir?

boş gebelik nedir,boş gebelik nedenleri,boş gebelik sebepleri,boş gebelik tedavisi,boş gebelik hakkında bilgiler Genel olarak halk arasın da su gebeliği de olarak bilinir. Boş gebelikte gebelik kesesini oluşturan plasenta ve zar oluşurken bu materyalin içersin de bebek bebek oluşmaz. Tanısı çoğunlukla ultrason da embriyonun ve kalp atımlarının görülmesi gereken haftalar da gebelik kesesinin...

Sayfayı Paylaş