gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Boş teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla yeniden sizlerleyiz.Bugün kü geri dönüşüm çalışmamız,boşalan konserve kutularından kaşıklık yapmak.Bunun dışında boş konserve kutularından neler yapılır,boş konserve kutuları nasıl değerlendirilir,seçtiğimiz görsellerle fikir vericez.Mutfakta tefferuatlı gereçler maalesef çok .Bazen çekmeceler bile bunları muhafaza edemiycek kadar yetersiz olabiliyor.Hem alanda farklı bir dekorasyon hemde çatal kaşıklarınızı el önünde kolaylıkla kullanabilceğiniz teneke konserve kutları tamda kurtarıcınız oluyor.

1.jpg

Öncelikle malzemelere göz atalım ;

Boş teneke kutuları.
    Sprey boya.
    Yapıştırıcı.
    Vida ve tornavida.
    Tahta.

Sevgili hanımlar seçtiğiniz ciks bir boyayla öncelikle teneke kutuları boyuyorsunuz.Daha sonra teneke kutuları birbirin eyapıştırıcı yardımyla yapıştırıyorsunuz. Bir tahta yardımı ile tüm tenekeleri bir araya getirip küçük vidalar ile sabitliyorsunuz.İşlemimiz bu kadar .Aparat kuruduktan sonra kullanılmaya hazır.

BOŞ TENEKE KUTUSUNDAN YAPILAN GERİ DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI

2.png

3.jpg

4.JPG

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Boş teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konserve Kutularını Dizerek Yapılan Reklamlar

Konserve Kutularını Dizerek Yapılan Reklamlar

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 660x440.
  2. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...
  3. Konserve kutuları vazo olmuş

Konserve kutuları vazo olmuş

Konserve kutuları ile dekorasyon Konserve kutularından vazo yapımı Hiç birşeyi atmayan zeka konserve kutularını kesmiş, boyamış bir şekil tasarlamış ve ortaya bu vazo modeli çıkmış. BEn çok beğendim. Burda beyaza boyanmış ama siz istediğiniz bir renge boyayabilirsiniz. Evinizin dekorsyonuna göre ayarlarsınız artık. Buyrun meleklerim konserve kutularından vazo modeli;
  4. Etli Konserve Bezelye nasıl yapılır

Etli Konserve Bezelye nasıl yapılır

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Etli Konserve Bezelye nasıl yapılır bilen var mı lütfen bana Etli Konserve Bezelye yapılışını detaylı bir şekilde yazın. Şimdiden çok teşşekürler.
  5. Teneke kutudan  aksesuar yapılışı

Teneke kutudan aksesuar yapılışı

Sevgili hanımlar mutlaka hepimizin evine konserve ürünler giriyordur.Salçasından turşusuna,sebzesinden meyvesine bir çok ürün teneke kutularda satışa sunulmakta ve bizlerde tüketmekteyiz.Almış olduğunuz konservelerin tenekelerini atmayın.Nedenmi?Harika bir geri dönüşüm projesiyle teneke kutulardan çok şık dekoratif aksesuarlar tasarlamak mümkün. Saksılardan...

Sayfayı Paylaş