gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Boş

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

İçi boş kap temiz olursa gelecek rızka, kirli olursa hüsnükuruntuya ve amel işlemekte gösterilen ilgisizliğe delalet eder.

Boş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Boşa Boşa

Güllü - Boşa Boşa

Sana gönül vermezdim Bilseydim ben huyunu Adam sanır görenler Şu boyunu posunu Kofti kofti gacılar . Gelir basar havayı Neyim eksik fazlam var Ben aldım hep havayı Kazan kaynar boşa boşa Ömür geçti boşa boşa Bu barodan hayır gelmez Anam derki boşa boşa EI içine çıkamam Eller dedikoduda Sana vardım varalı Neler geldi başıma
  2. Gülben Ergen - Boşu Boşuna

Gülben Ergen - Boşu Boşuna

Gelme Aman buralara gelme Acılarım azalırken Tövbelerimden beni Geri döndürme Yine öldürme Daha önceleri Nerelerdeydi aklın Aşkın en deli zor günü terk edip Beni yarım bıraktın Boşuna boşuna Ah boşu boşuna Kolumu kanadımı kırdın ama Ah değer miydi Bir inat uğruna Yandı gönlüm Boşu boşuna Arama bir daha Sorma bir daha Tadımı tuzumu bozdun ama Ah değer miydi Bir inat uğruna Yandı gönlüm Boşu...
  3. boş gebelik

boş gebelik

merhaba kızlar boş gebelik yaşayan varsa lütfen yazsın hadi melekler bekliyorum
  4. Boş Gebelik

Boş Gebelik

boş gebelik nedir,neden kaynaklanır, belirtileri nelerdir, boş gebelik hakkında detayı buradan bulabilirsiniz Belirtileri, nedenleri, tedavisi hakkında detaya geçiyorum meleklerim.. Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz başlamamışken teşhis edilebilen düşükler vardır. Gebelik kesesi görülmesine rağmen embriyonun gelişmemesi veya çok erken dönemde...

Sayfayı Paylaş