gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boşanan kadınlar mutlu mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Püfff yaklaşık 5 ay önce eşimden boşandım. İşyerimdeyim çalışıyorum çouğumda yok. Ama sanki hayatta birşeyler eksik gibi. Benim durumda olan ve şiddetli geçimsizlik bahanesi ile boşanan kadınlar mutlu mu ? Ne yapsam hayattan zevk alamıyorum. Para sorunda yok eskiyi birazda özlüyor gibiyim. Ben niye böyleyimyaaa off offff. Ne öneriyorsunuz hanımlar tecrübelerinizi paylaşın benimle

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Zaman herşeyin ilacıdır bunu unutmayın.Hayat her şekilde yaşamaya değer ve çok kısa.Güçlü olmayı öğrenin ve dul kadınlar adlı konumuzu bir gözden geçirin.Hayatınızda mutluluklar dileriz...

Boşanan kadınlar mutlu mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz?

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz?

Kadınları Nasıl Mutlu Edersiniz? İşte kadınların duymak istedikleri! Eğer bir kadını mutlu etmek istiyorsanız işte onlara söylemeniz gerekenler; Eğer erkeklerin kadınlar hakında öğrenmesi gereken bir şey varsa o da kadınları nasıl mutlu etmeleri gerektiğini bilmeleridir. İşte bir kadını duyduğunda mutlu edecek sözler; 1. Günün nasıl geçti? Bu soru sayesinde o sizin ne kadar düşünceli biri...
  2. kadınları mutlu etme formülleri

kadınları mutlu etme formülleri

BİR KADIN NASIL MUTLU EDİLİR? Çok zor değil. Bir erkek, bir kadını mutlu etmesi için yalnızca şunlar olmak zorundadır; 01. Bir dost, 02. Bir yoldaş, 03. Bir âşık, 04. Bir ağabey, 05. Bir baba, 06. Bir usta, 07. Bir aşçı, 08. Bir elektrikçi, 09. Bir marangoz, 10. Bir muslukçu, 11. Bir tamirci, 12. Bir dekoratör, 13. Bir stilist, 16. Bir psikolog, 17. Bir haşere yok edici, 18....
  3. Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Hayatınızdan keyif alarak mutlu bir yaşam geçiriyor musunuz?:) Mutlu olmayi biliyor musunuz?
  4. kadınları neler mutlu ederrr;)

kadınları neler mutlu ederrr;)

Günlük hayat içinde bir kadını mutlu eden o kadar çok şey var ki… Bunların arasında yüz maskesi yapmak veya spor yapmaya başlamak gibi kişisel bakımla ilgili örneklerin yanı sıra kariyerinde emin adımlarla yürümek ve tabii ki aşk da var… İşte bir kadını mutlu eden 50 şey… 1. Anne olmak. 2. Âşık olmak. 3. Bütün bir Günü sadece bakıma ayırmak. 4. Alışveriş yapmak. 5. Çok beğendiği elbiseyi,...
  5. Boşanan kadınlar kalp krizi riski taşıyor !

Boşanan kadınlar kalp krizi riski taşıyor !

16 bine yakın şahıs üzerinde gercekleşen çalışmaya göre boşanmalardan en çok fazla bayanlar olumsuz etkileniyor ve tekrardan evlendiklerinde de kalp krizi (kalp aksesi) riski çok fazla az düşüyor. Circulation adlı dergide yayımlanan çalışmaya göre boşanma bağlantılı kronik stres gövde üzerinde uzun vadeli bir olumsuz etki yapmakda . Bir yakının kaybedilmesinin kalbi çok büyük bir risk...

Sayfayı Paylaş