gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

boşananlar dan oldular

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Bir dönem ilişkilerinde sorun yaşayan çiftimiz kendilerini toparlamışken ayrılanlar kervanına katılanlardan oldular..... RESMEN BOŞANDILAR!
    ÜNLÜ OYUNCU ZEYNEP TOKUŞ VE EŞİ ALP NUHOĞLU BUGÜN RESMEN BOŞANDI..

Gecce.com’a gelen bir istihbarat üzerine ulaştığımız Alp Bey, ayrılığı doğruladı, ancak yanında hastası olduğunu ileri sürerek detay vermedi.

Zeynep Tokuş ise telefonlara cevap vermiyor...

Çiftin cocuğunun velayeti Zeynep Tokuş'ta olacakmış..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: boşananlar dan oldular
    valla o camiyada ztn bosanmak degil, evli kalmak siradisi gibi bisey... :S:S:S:S

nedense "normal" biri evlenince ben allah ömür boyu mutlu etsin derim ve buna GERCEKTEN inanirim..
    Ünlülerde dilerim elbette, ama icten ise, ya aslinda bosuna ama neyseee derim..

yazik olmus.....

boşananlar dan oldular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana' dan

Mevlana' dan

mevlanadan cuma mesajları mevlana cuma sözleri mevlana mesajları mevlananın sözleri Şu toprağa sevgiden başka bir tohum ekmeyiz Şu tertemiz tarlaya başka bir tohum ekmeyiz biz... Hayatı sen aldıktan sonra ölmek, şeker gibi tatlı şeydir Seninle olduktan sonra ölüm, tatlı candan daha tatlıdır... Biz güzeliz, sen de güzelleş, beze kendini Bizim huyumuzla huylan, bize alış başkalarına değil......
  2. Amazon`dan bir Belcika yok oldu!

Amazon`dan bir Belcika yok oldu!

Amazon ormanlarında ağaç tahribi son 10 yılın rekor düzeyine ulaştı. Belçika’nın yüzölçümü kadar doğal orman yok edildi. Brezilya hükümetinin rakamlarına göre, 2004’te 26 bin kilometre kare doğal yağmur ormanı kesilerek yok edildi. Bu rakam, Belçika kadar bir alana denk düşüyor. Uydu fotoğrafları kereste sanayi, endüstriyel soya tarımının dünyanın akciğerlerine verdiği zararı ortaya koyuyor....
  3. Fikret Kuşkan'da Boşananlar Kervanına Katıldı

Fikret Kuşkan'da Boşananlar Kervanına Katıldı

fikret kuşkan boşandı fikret kuşkanın eşi kuşkan eşi ın ve Bu ara ne kadar çok boşanma haberi duyuyoruz arkadaşlar farkındamısınız yakışıklı oyuncu Fikret Kuşkan'da boşananlar kervanına katılmış :tik: Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan eşiyle yollarını ayırdı. Fikret Kuşkan ile oyuncu eşi Bahar Kerimoğlu Kuşkan, anlaşmalı olarak boşandı. Kadıköy 1. Aile Mahkemesi’nde çiftin 1 yaşındaki oğulları...
  4. Fayans 'dan...

Fayans 'dan...

Fayans ve seramik firmalarının yeni sezon ev dekorasyon uygulamalarında beraber çalıştıkları yer ve duvar zeminleri ile ilgili olarak bir kaç örnek sizlere sunmak istiyorum.. Sizde evinizin zemininde yada mutfak yada banyo gibi ortamların duvarlarından değişiklik yapmak istiyorsanız bu modellerden yararlanabilirsiniz.. Nekadar da farklı duruyor :)
  5. Evlenip boşananlar yardım edin lütfennnn

Evlenip boşananlar yardım edin lütfennnn

Kızlar, eşimle 13 yıldır evliyiz. 2 çocuğumuz var. Çok severek ve isteyerek evlendik. Ama işte malum sona geldik. Boşanmak üzereyiz. Olmuyor ne yaparsam yapayım kocama ısınamıyorum. Zamanında beni çok ihmal etti. Kendinden soğuttu. Şimdi benden ilgi istiyor, alaka bekliyor. En güzel yaşlarımda yalnızlık çektim. Şu anda kocama karşı içimde zerre his kalmadı. Ekonomik özgürlüğüm yok. İki...

Sayfayı Paylaş