gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne kadar beklemem gerekiyor,boşandıktan sonra evlenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekir,eşimden ayrıldıktan sonra hemen evlenebilir miyim,boşandıktan sonra hemen evlenebilir miyim, 78630830-thinkstock-bosanma-ayrilik.jpg

Boşanan erkek, kararın kesinleşmesinden sonra hemen evlenebilir. Kadın ise 300 günlük bekleme süresini doldurmadan evlenemez. Ancak, kadının önceki evliliğinden gebe olmadığının anlaşılması veya evliliği sona eren eşlerin yeniden birbirleriyle evlenmek istemeleri hallerinde mahkeme bu süreyi kaldırır. Bekleme süresinin kaldırılması için kararı veren mahkemeye başvurulur, mahkeme kadını gebe olunmadığı ile ilgili rapor alınması için hastaneye sevk eder ve bu rapora göre bekleme süresini kaldırır.

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

dudak üstü lekeleri cilt soyucu kremler vücuttaki kahverengi lekeler ciltteki kahverengi lekeler vücutta Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen bir takım sistemik rahatsızlıklar sırasında kullanılan ilaçlar ile birlikte artış gösterebilir. Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye...
  2. Boşandıktan Sonra Katie Holmes'te Neler Değişti....

Boşandıktan Sonra Katie Holmes'te Neler Değişti....

Katie Holmes Haberi Katie Holmes Boşandıktan Sonra Değişti Tom Cruise ile 6 yıllık beraberliklerini bitiren Katie Holmes artık çok değiştiğini ifade etti...Boşanmaları büyük bir olay olan Katie Holmes Ve Tom Cruise boşandıktan sonra biliyorsunuz ki kızları Suri nin velayetini mahkeme anneye vermişti...Suri ve annesi Katie Holmes bu boşanma olayının ardından bi süre kafalarını dinlemeleri...
  3. Makyajınızın Akmaması İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Makyajınızın Akmaması İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Bu konu; akmayan makyaj için yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler vermektedir. Muhteşem bir davette gerek sıcağın gerekse nemin etkisiyle gözlerinizde ki rimelin kalemin akmasından, parfümünüzün terinizle karışıp ekşimesinden ve parlaklığını yitirmiş dudaklardan daha can sıkıcı ne olabilir ? Herhalde topuğunuzun kırılması :oppucuk: Şaka bir yana pek çok kadının bilinçsizce yaptığı...
  4. polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..
  5. Ne yapmam gerekiyor kızlar

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

Sayfayı Paylaş