gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Boşanır boşanmaz bodrum’da şampanya patlatan güzel kim?

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } 1 yıl evli kaldığı işadamı Erhan Kanioğlu’ndan önceki gün boşanan popçu Tuğba Özerk ertesi gün soluğu Bodrum’da aldı
    Eşiyle yollarını resmi olarak ayırdıktan sonra “Artık özgürüm, kendi hayatımı yaşayacağım” diyen ünlü popçu boşanmasını Lola Beach’de şampanya patlatarak kutladı. Özerk ’Boşanmak iyi bir şey olmayabilir ama kutlama gereği duydum’ dedi

Boşanır boşanmaz bodrum’da şampanya patlatan güzel kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patlama

Patlama

Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratacak. Patlama sonucu insanların yaralandığını gördüyseniz yapmadığınız birşey için suçlanabilirsiniz.Herkesin ilgisini uyandıran büyük haber, olaydır.Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.Başka insanların davranışları sizi hayal...
  2. Şampanya

Şampanya

Gurur ve kibire, her çeşit etrika ve mutsuzluk sebeplerine delalet eder.Rüyasında şampanya gören, kişinin ihtiraslarına gem vurması gerektiği anlamına gelir. Rüyada şampanya içmek çok hırslı olduğunu, artık hırsını dizginlemesi gerektiğini işaret eder. Kristal kadehteki şampanya, evlilik veya gönül işidir. Rüyada şampanya içmek, aşk hayatınızda sorun var anlamına gelir. Geçici anlaşmazlık veya...
  3. Bodrum’da kuzeniyle tatil yapan sosyetik güzel süreyya yalçın, denize elbisesiyle gir

Bodrum’da kuzeniyle tatil yapan sosyetik güzel süreyya yalçın, denize elbisesiyle gir

P { margin: 0px; } Attığı her adımı olay olan Süreyya Yalçın, Bodrum’a renk katmaya devam ediyor. Gazetecilere bikinili yakalanmamak için büyük çaba harcayan Yalçın, önceki gün de denize girmek için gözlerden uzak bir bölgeyi tercih etti. Ancak yine de tedbiri elden bırakmayan sosyetik güzel, bikini yerine üzerindeki parlak gece kıyafetiyle denize girdi. 40 derece sıcakta elbiseyle...
  4. Güzel olmayı kim istemez!

Güzel olmayı kim istemez!

Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun. Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu güzellik tüyoları ile bakımlı ve etkileyici bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil! Güzellik ve bakım üzerine çok şey yazılıp çiziliyor... Eğer siz de bu kadar öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor diyenlerdenseniz, tüm zamanların en...
  5. en güzel melek kim?

en güzel melek kim?

elbette ki hepimiz cok güzeliz.... ama eglenceli olsun diye mekanin en güzel melegini bulmaya ne dersiniz? :) Ben basliyorum... bence melekler mekaninin en güzel melegi benim :seker: :minik::minik::minik:

Sayfayı Paylaş