gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boşanma davasında bazı konularda bilgi almak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

be 6 yıllık evlivim. 1 çocuk sahibiyiz. ve boşanma aşamasında 1 duruşmaya avukatlarımız katıldı.hakim 2 bir tarihe erte leyip herhangi bir karar velirtmedi.şimdi ben erkek tarafı olarak yazıyorum .eşim 2 yıl önce doktardan bir adet darp raporu ve 2 yıl sonrası kulağımda duyu kaybı var diye rapor almış. bu raporlardan benim dava açılınca haberim oldu. hastanede
    bu raporlar alındıgında polisler benim ifademi almıyormu ; bir de eşime pasaklısın ve yarım akıllısın dediğim için c.savsısına ifade verdim ve bu sözleri sarf ettiğimi söyledim. ama darp konularında ben masumum . bu hakeret davasın da da 24.11.2011 de durusmam var. bu durumda eşim 30.000 lira ve 40.000 + 300 tl çocuk 300 tl kendisi için
    nafaka istiyor. ben bu durumda kendimi nasıl savunmalıyım. eşim bu raporları alırken benim yatığımı ispat etmesi gerekmiyormu. bana yardımcı olurmusunuz.ben ise sadece 650 tl ile calısan birisiyim.ayrıca takı paralarını da istiyorlar.artı avukat ücretlerini ; yalnız eşim evlendiğimiz den bu yana pisikolojik tedavi ve doktor raporu ile deprasyon ilaçları kullanıyor. bu konu bana yardımcı olurmu. şimdiden teşekkür edrim

boşanma davasında bazı konularda bilgi almak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen boşanma davasını açtı

Gülben Ergen boşanma davasını açtı

gülben ergenden ayrılık hamlesi, son haberler, boşanma davası, boşanıyormu, boşanıyor, boşandımı, boşandı, nafaka, çocukların velayeti, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Gülben Ergen, kendisine ihanet ettiği iddia edilen eşi Mustafa Erdoğan'la uzun süredir ayrı yaşıyordu. Bu süre içersinde boşanma kararı alan ve boşanma davası açan Gülben Ergen, nafaka da istemiyor. İstediği tek şey üç...
  2. Boşanma Davasında Avukatlık Ücreti

Boşanma Davasında Avukatlık Ücreti

anlaşmalı boşanmada avukat ücreti ne kadardır,çekişmeli boşanmada avukat ücretleri,çekişmeli maddi manevi boşanma avukat ücreti , boşanma davasında avukat ücretleri hakkında bilgiler Boşanmanız anlaşmalı boşanma ise en kolayı vede en tasarruflu boşanma davası bu olur. Çünkü anlaşmalı boşanmalarda tek avukatla boşanma işlemlerini bitirebilirsiniz. Eğer anlaşmalı boşanma değil ama...
  3. Boşanma davasında mal paylaşımı

Boşanma davasında mal paylaşımı

boşanma davasında mallar nasıl paylaşılır,boşanma davasında mal kaçırma,boşanma davasında mal tespiti,boşanma davasında mal tedbiri hakkında bilgiler Boşanma, çeşitli nedenlerden dolayı iki tarafın karar alarak resmi olarak evlilik birliklerini bitirmesidir. Boşanmak isteyen taraflar anlaşmalı boşanma davası ya da çekişmeli boşanma davası olarak boşanma sürecini yaşamaktadırlar. Boşanma...
  4. Boşanma davasında gsm operatöründen istenebilecek bilgiler

Boşanma davasında gsm operatöründen istenebilecek bilgiler

boşanma davasında telefon kayıtlarını nasıl temin edebilirim,boşanma davasında telefon kayıtları operatörden alınabilirmi,boşanma davasında telefon kayıtları ,boşanma davasında telefon mesajları,boşanma davasında delil niteliği taşıyan durumlar Boşanma davasında gsm operatöründen hangi bilgilerin istenebileceği konusu en çok sorulan sorulardan biri olmuştur. Bir diğer soru ise cep telefonu...
  5. Boşanma Davasında kadının hakları

Boşanma Davasında kadının hakları

Boşanma davasında kadının hakları nelerdir,bir kadın boşanırken neler alabilir,boşanırken kadına ne gibi haklara sahibim,boşanırken kocamdan neler alabilirim,boşanırken kadına düşen yasal haklar,boşanırken nelere dikkat etmeliyim, MUHAKKAK DAVACI OLUN Özellikle sık karşılaşılan bir konuya dem vurmak gerek. Erkek tarafınca açılan boşanma davalarında, kadınlarımız mahkemeye gider derdimi...

Sayfayı Paylaş