gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

//boşanma haberlerı gülbenı bezdırdı//

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Boşanma Haberleri Gülben'i Bezdirdi
    12 Eylül 2008 12:00

Mustafa Erdoğan'la 4 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Gülben Ergen haklarında çıkan 'Boşanıyolar' dedikoduları yüzünden sıkıntılı günler yaşıyor.

Gülben Ergen, hakkında çıkan "Mustafa Erdoğan'dan boşanıyor" söylentilerine cevap verdi: Ben yalanlamaktan usandım, onlar yazmaktan bıkmadı. Boşanmıyoruz.

'Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan boşanıyor' haberleri ünlü şarkıcının kabusu oldu. Mutlu olduğunu söyleyen Gülben, yalancılarla 'Mahkemede hesaplaşacağım' diyor.

Mustafa Erdoğan'la 4 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Gülben Ergen haklarında çıkan 'Boşanıyolar' dedikoduları yüzünden sıkıntılı günler yaşıyor. Son olarak özel bir TV'de yayınlanan magazin programında Gülben Ergen'le eşi Mustafa Erdoğan'ın ilişkilerinin kötü gittiği ve boşanacakları dedikodusu ünlü sanatçıyı çılgına çevirdi.

'AİLELERİMİZ DE ETKİLENDİ'

Eşinden bir de erkek çocuğu dünyaya getiren Gülben Ergen, konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Avukatlarına talimat veren ünlü sanatçı, "Bunlar masabaşında yazılmış, hiçbir gerçeğe dayanmayan ve dikkat çekmek için yapılmış haberler. Bu haberler ailemizi ve yakınlarımızı da çok derinden üzmüştür. Evlendiğim günden bu yana çok mutlu bir ilişkim var. Yalancılarla mahkemede hesaplaşacağım" dedi.

//boşanma haberlerı gülbenı bezdırdı// konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boşanma sebebleri

boşanma sebebleri

boşanma sebebleri bosanma sebebleri boşanmaya karar verme boşanmaya karar vermek boşanma kararı vermek Evlilik, her kurum gibi zaman zaman aksayan yönleri olan bir kurum, bu aksakliklar giderilemediginde ise sonuç ne yazik ki bosanmayla noktalaniyor. Evlilik süresince aileye yeni bir birey katildiysa bosanma daha sancili oluyor. Evliligin bitmesine yol açan sebepler çok çesitli olabilir, en...
  2. Boşanma Haberi Çocuklara Nasil Verilir?

Boşanma Haberi Çocuklara Nasil Verilir?

boşanma haberi çocuklara nasıl verilir, tavsiyeler, öneriler, nasıl söylenmeli, uygun sözcükler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boşanmak hem anne ham baba tarafından bir travma iken,çocukların küçücük dünyalarının ne hale geldiğini varın siz düşünün.Gayet doğal olan bu süreci herkes için kolaylaştırmak ve çocuklara en az hasarı vermek için yapılması...
  3. Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

altan gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, usta oyuncu Altan Gördüm eşi Vahide Gördüm ile boşanacakları yolunda ki söylentilere sertçe cevap verdi. ''Biz Haluk Aşkın çifti değiliz !'' diyerek gönderme yapan Altan Gördüm çok sinirliydi. İşte Vahide Gördüm Altan Gördüm haberleri, haberin detayları... Bir süredir meme kanseri tedavisi gören ünlü oyuncu Vahide...
  4. boşanma

boşanma

s.a eşim beni her fırsatta evden kovuyor bura benim evim defol git beni mahkemeye ver zorluk çıkarmam boşanırım hemen gibi sözler ediyor bu durumda imam nikahımız varmıdır
  5. Ece Erken Boşanma Haberlerini Doğruladı

Ece Erken Boşanma Haberlerini Doğruladı

Geçtiğimiz yaz Çeşme'de kendinden 11 yaş küçük Serkan Uçar ile evlenen Ece Erken ,yaş farkı yüzünden Uçar ailesi tarafından istenmeyen gelin olarak ilan edilmişti. Bir süre önce ,İnstagram hesabından Uçar soyadını silen Ece Erken 'in eşinden boşanacağı dedikosu bir anda medya gündemine oturmuştu.2 ay evvel oğlu Eymen'in doğumuyla ,kapalı kapılar ardında gerçekleşen sorunlar hepten...

Sayfayı Paylaş