gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım gereken evraklar neler kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba, ben boşanmak istiyorum bunun için tam olarak nereye başvurulur, hangi evraklar gereklidir, neler yapmam gerekiyor bana biriniz bunu anlatabilir mi ? Avukata gidecek parayada sahip değilim. Neden boşanacağım hususunda buraya yazıpta kafanızıda şişirmek istemiyorum. Ama artık dama dedi ve ben kesinlikle boşanacağım çocuğumda yok biriniz beni yönlendirebilir mi lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle umarız hayatınız en kısa zamanda istediğiniz şekilde düzene girer diyoruz.Boşanmak için avukat tutma gücünüz yoksa bunu dert etmeyin.Başvurduğunuz takdirde baro size ücretsiz avukat tahsis edecektir.Bunun dışında forumumuzda bulunan Boşanma Davası Nasıl Açılır adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. :)

3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    neden bosanmak istiyorsunuz paylasirsaniz sevinirim.????
    kac yillik evlisiniz???

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşimle anlaşamıyoruz ve beni aldattığından şüpheleniyorum eve gelmiyor geldiği zaman da içkili geliyor 15 yıllık evliyiz ve 13 yaşın da kızım var boşanmak istiyorum ne yapabilirim. . .

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba, Baronun tahsis ettiği avukat davayı sorunsuzca takip edebilir mi ? Avukatı para ile tutmak istesek, ücreti ne kadar olur ?

Teşekkürler

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

altıyıloldu
    benialdatıyor

7. egem senam

egem senam Forum Okuru

8. Ylzdmrr

Ylzdmrr Forum Okuru

Eger aldatma varsa bencde bian önce boşanmalisin ve tazminat davasi acarak hakkini almalisin. Onun hicbirseyini istemiyorum deme sonucta sen ona yillarini harciyorsun ve kahrini cekiyorsun madem değerini bilemedi onu cezalandir allah böyle adamlara akıl fikir versin uzulmene degmez cnm allah hakkinda hayirlisini versin

9. Rabia damar

Rabia damar Forum Okuru

Evet arkadaşlar bende boşanmak istiyorum ben 1.5 yıllık evliyim çocuğum yok eşimden ayrıldığımda bütün haklarimi almak istiyorum çünkü ben ona en genç yılimi verdim onun kahrini çektim Susup oturmak istemiyorum köşede çok para kazanıyor ama bana vermiyo yeter artık bıktım ben gidip dilekçe vermek istiyorum ama önce ben verirsem haklarimdan yararlanamaz miyim

Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım gereken evraklar neler kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

boşanmak isteyen kadın boşanmak için ne yapmalı ayrılmak isteyen kadın ayrılmak için ne yapmalı kadının hakları Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı, evi terk etmek isteyen kadın bunu nasıl düzgün bir biçimde yapmalı ve ev nasıl terkedilmeli ? Ayrılmak istiyorsanız bunları okumanızı tavsiye ediyorum. Evliliğiniz hakkında karar vermeden önce eşinizden en azından geçici olarak...
  2. Anlaşmalı boşanmak için ne yapmalıyım

Anlaşmalı boşanmak için ne yapmalıyım

Eşimle anlaşamıyoruz ve anlaşmalı olarak boşanmak istiyorum. Bunun için neler gerekli hangi evraklar ? tam işleyiş nasıl oluyor. 5 yıldır evliyiz ve 12 yaşında bir kızımız var bu kız için nasıl anlaşmamız lazım, ben istiyorum ki bende kalsın anneside bende kalsın diyor. Acaba mahkeme velayeti kime verecek ? Arkadaşlarım kesin annesine verirler diyorlar. Bu doğru mu ?
  3. aşk bir kız ne yapmalı ?

aşk bir kız ne yapmalı ?

AŞIK BİR KIZIM NE YAPMALIM nolur SÖYLEYİN NOLURRR
  4. kızım ders çalışmıyor ne yapmalıyım

kızım ders çalışmıyor ne yapmalıyım

Ne yaptıysam ders çalışmayı sevdiremedim. Kızım neden ders çalışmıyor? Tecrübeli anneler yardım edin :(
  5. Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım?

Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım?

eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım,boşanma davası açabilir miyim,eşimin baskısıyla gebeliğime son verdim boşanma davası açabilir miyim,eşimin zoruyla kürtaj oldum,eşim çocuk istemedi kürtaj oldum boşanmak istiyorum Her kadın doğum yapma hakkına haizdir. Eşinizin tıbbi zorunluluk olmadığı halde gebeliğinizi sonlandırmanız için size baskı yapması , duygusal şiddet içerdiği için, evlilik...

Sayfayı Paylaş