gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Boşanmaya ne kadar yakınsınız?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Son dönemde artan tartışmalarınız sizi ilişkiniz hakkında düşündürüyor mu? Çözümden yana birbirinize karşı toleranslı mısınız? Boşanmaya ne kadar yakınsınız?

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bir şeyleri değiştirmezseniz, kendinizi yakında mahkeme salonunda bulabilirsiniz. Büyük sorunlarınız var ve eğer bunları kendi başınıza çözemiyorsanız bir danışmandan yardım almayı düşünmelisiniz. demiş test sonucum ;zamanında aldım onu uygulamıyorum eğer uygulasaydım boşanmış olurdum çünkü drm boşan artık durma demiştihahaha

Boşanmaya ne kadar yakınsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökyüzü  kadar yakın olmamıştı

Gökyüzü kadar yakın olmamıştı

Küresel ekonomik krizin son kurbanlarından biri Dubai olmuştu. Dubai borçlarını yeniden yapılandırmak için bir yandan dışarıdan kredi ararken, diğer taraftan inşaası devam eden yatırımları bir an önce ekonomiye katmak için çaba harcıyor. Dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Dubai bunlardan biri. 160 katlı ve 800 metrelik dev gökdelen muhteşem bir törenle açıldı. Birleşik Arap Emirlikleri’ne...
  2. Hayallerine ne kadar yakınsın??

Hayallerine ne kadar yakınsın??

Hayallerine ne kadar yakınsın?
  3. anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer

anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer

anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer nasıl açılır ? Forumunuzdaki Avukat beyin bu soruyu cevaplamasını rica ediyorum. Gördüm soru açayım dedim. Hizmetleriniz için teşekkür ediyorum.
  4. Anlaşmalı Boşanma davası ne kadar sürer?

Anlaşmalı Boşanma davası ne kadar sürer?

Anlaşmalı boşanma,anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer,anlaşmalı boşanmalarda dava uzar mı,anlaşmalı boşanmada kararın kesinleşmesi ne kadar sürer Anlaşmalı boşanma davası şaşırtıcı bir hızla sonuçlanabilir. Taraflar usuli işlemleri ve yukarıda bahsettiğimiz hususları bildikleri ve bunlara uygun davrandıkları takdirde dava bir oturumda sonuçlanabilir. Duruşma için genellikle dava...
  5. Çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer?

Çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer?

çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma ne kadar sürer,çekişmeli boşanma davası ,çekişmeli boşanma davası ne kadar sürede sonuçlanır,çekişmeli boşanma davası sonuçları Kesinlikle anlaşmalı boşanma davasından daha uzun. Bu konuda kesin bir süre vermek de zordur. Zira bir davanın ne kadar süreceğini etkileyen çok sayıda değişken vardır. Mahkemenin iş yükü, tebligat durumu, tarafların iddia ve...

Sayfayı Paylaş