gebe
  1. beautyforever

beautyforever Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Boşanmış ve sizi yıllardır tanıyan boğa burcu erkeği

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında beautyforever tarafından paylaşıldı.

boğa burcu erkeği Boğa burcu olan ve üstelik 7 yıldır arkadaşım olan...birbirimizin herşeyini bildiğimiz,sıkıntılarımızı dertlerimizi konuştuğumuz geçen sene boşanan ve boşanmayı sanırım atlatan,boşandıktan sonra üzüntü çekmeyen,2 ay önce benimle ilgilenen ve ben ona geri dönüşüm yapmadığım için 2 ay boyunca gorusmeyıp daha sonra aradığım ve bırseylerın olmasını ıstediğim,birgün kendine hayran bırakan ve daha sonrasında beni aramayan,hatta fazla aranmaktan hoşlanmayan ,onunla beraberken benı koruyup kollayan,kıskanan o boğa,şimdi benim sevgilimmi yaaa:(aklım onda...herkesi onla kıyaslıyorum,üstelik yaptığı birşeyde yok...:( onada soramıyorum biz neyiz diye..son derece ukala kendisi...HELP me...!:( evliliği düşünmüyor(genel olarak)çocuk sahibi olmak ona göre değil..e ben bu adamı nasıl yola getiricemmm taktik lazım:(

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evlenipte yola gelmediyse :D diyecek bir söz yok belki hayatını yasamak istiyordur?

3. beautyforever

beautyforever Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hayatı cok sevıyor ve hıc asık olmamıs..ama mutsuzda degıl mutluda degıl...sahıplenıcı,koruyucu,kıskanc bana karsı..olay ne bılmıyorum

Boşanmış ve sizi yıllardır tanıyan boğa burcu erkeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcu ve Sağlığı

Boğa Burcu ve Sağlığı

Boğaz, boyun ve ense bölgesi hassastır. Troid bezi, yutak, ses telleri, bademcikler, kulaklarla ilgili sağlık sorunları sık görülür. Kilo almaya meyillidir. Kilo ile ilgili, diyabetik rahatsızlıklar, tansiyon, astım, soğuk algınlığı, anjin, hassas organlarla ilgili iltihaplanmalar olabilir. Aşırı yemek vücudun hastalıklara karşı savunma sistemini bozabilir. Akrep burcundan gelen zıt...
  2. Boğa burcu ve sağlık

Boğa burcu ve sağlık

Boğa burcu ense ve boğaz bölgesini yönetir. Bu nedenle Boğalar soğuk algınlığı ve anjine çabuk yakalanırlar. Boğa insanları çok troid sağladıklarından çabuk kilo alırlar. Şişmanlık onlar için bir sorun olabilir. Boğa burcu Yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Bu burcun belirgin özellikleri kısa boy, tombul yüz, şişkin gözler, kalın boyun, büyük burun ve ağız, esmer ten, geniş omuzlar,...
  3. Boğa Burcu Erkeklere İlginç ve Güzel Doğum Günü Hediye Önerileri

Boğa Burcu Erkeklere İlginç ve Güzel Doğum Günü Hediye Önerileri

Hediye almak gönüllere beklenmedik bir huzuru yerleştiren eylemlerden birisidir. Ancak erkeklere alınacak olan hediye seçenekleri bayanlara alınacak seçeneklerden daha sınırlı olduğu için daha bir göz korkutucu gelir bize. Aslında araştırdığınız zaman hiçte öyle olmadığını anlarsınız. Erkeğe hediye beğenmek aslında gözümüzde büyüttüğümüz kadar zorlu bir iş değil.. Sadece erkek arkadaşınızın...
  4. 2013 Yılı Boğa Burcu Yorumu

2013 Yılı Boğa Burcu Yorumu

Bu konu; 2013 boğa burcu yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bireysel ilişkilerinde son derece güvenli olan ve hedefleri doğrultusunda gösterdikleri sonsuz sabır öaellikleriyle öne çıkan boğa burcu meleklerimizin 2013 yılı burç yorumları şöyle; Boğa burçları 2013 yaşamınızın en yapıcı ve hareketli yıllarından biri olacak. Doğru yorum ve olumlama ile daha da...
  5. Boğa Erkeğinin Yıldıznamesi

Boğa Erkeğinin Yıldıznamesi

Burcu sevr, yıldızı Zühre ve talii türâbîdir. Bu burç ve talii altında doğan kimse, yücelik ve üstün makam sahibi olur. Rengi beyaza meyyal, alnı geniş, başı büyük, çehresi dolgun, siyah gözlü, çatık kaşlı, geniş omuzlu, ince belli, kolları uzun ve kuvvetli, küçük ayaklı ve orta boylu olur. Oyun ve eğlenceye düşkün, türabi mizaçlı ve latifeyi sever. Kadınlara çok meyli olur. Heybet ve vakarına...

Sayfayı Paylaş