gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ne yapayim hadi bana yardimci olun.... Esimi cok seviyorum, lakin cok sinirli hep bana patliyor.... ne denediysem olmuyor bununla aslinda yasaya bilirimde üstüne birde ailesi geliyor.... beni süreki ona sikayet ediyorlar, benimle tatistiktan sonra fark ediyor, ben hakliyim diyorki yasli insanlar kafana takma ama iki gün sonra yine annesine hak veriyor ve sil bastan
    simdi bide yiyeni bizim ilde okumayi düsünüyor.... ben yok diyorum o bana bizde kalir burda okur diyor... ben kimseyi istemiyorum esimle bas basa yasamak istiyorum...
    egoistmiyim?
    Ne olur fikirleriniz bekliyorum..

Paula bunu beğendi.
  2. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi ben yaşadım aynı durumu iki yıl ve boşanma eşiğine geldik sonra gittiler olmuo olmuo 3.cü şahıslar oldumu her sorun çıkıo

PİNKİ bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Kaç yıldır evlisiniz bilmiyorum ama çocuk olmadığına göre belli ki yenisinz. Şahsen, size evliliğiniz için şans vermenizi öneriyorum. Şayet yeni evliyseniz, zaman ilerledikçe taşlar yerine oturur ve birbirinizin huyuna suyuna alışırsınız ve sorunsuz bir hayat yaşarsınız. Evliliğinizi bitirmeyi düşünürken, asla çocuk yapmamalısınız derim ben. Çünkü bitme ihtimali düşünülen bir evliliğin meyveye değil, köke ihtiyacı olur:) Siz eşinize şans verin ve zaman geçmesini bekleyin. Üçüncü şahıslar, eşinizle aranıza girmesin. Anne ve babasını ise o kadar çok dert etmeyin, onlar her zaman sizin yanınızda olmayacak ve unutmayın anne ve babalar kişinin zaafları arasında yer alan insanlardır.

Hakkınızda hayırlı olanı olsun.

Bu arada konuyu ilgili bölüme taşıyorum, bilginiz olsun:)

sevde 7, seda88, PİNKİ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    4 yil olacak, ama biz esimle ilk yillarimizi ayri ayri yasadik... o türkiyede ben almanyada... tam kavustuk multu olacagiz derken böyle sorunlar cikiyor. Onu cok seviyorum ama ailesi onu kullanarak bana aci veriyorlar. Benim ona olan sevgimi su istimar ediyor, ben ona kiyamadikca o benim üzerime geliyor. Tek ikimiz olsan mutlu oluruzda... su ailesi yokmu.... onlarsiz bir gün gecmiyor...
    Allahim ne olur onlari benden bizden uzak tut... Amin

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    senin sorunun nasil cözüldü? simdi hala evlimsin esinle?

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım sen bol bol duaa ett eşine yuvana sahip çık şeytanın oyunalrı bunlar kanma sakın he biraz sıkıntı çekersin ama sonuç süper olur mutlu bir yuvan olur
    eşinin ailesi ebedi sizinle olacak yada uğraşacak değil ya elbet onaşrda bigün vazgeçerler
    ama sakın vageçen sen olma sakın yazık olur yuvana
    sabır göster bekle allaha sığın o sana doğru yolu gösterir
    hepimiz az çok yaşadık çektik bu tür sıkıntıları herşeyin başı sabır allah sana kolaylık versin yardımcın olsun bu çetin yolda

PİNKİ bunu beğendi.
  7. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    sagol cemosum Allah c.c. senden razi olsun.... yazdiklarin beni rahatlatti....

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    cümelmizden canım benim herkesin sınavı var şu dünyada eşle başlarr sonra ailesi sonra çocukların derdi sonra başka dertler gün gelir bi bakarsın sende kayınvalide olmuşsun :D:D zaman su gibi akıp geçiyorr boş insanlarla doldurma hayatını eşinle her anın tadını çıkarr sana kötü olanlarıda allaha havale ett sen doğru durki eğri belasını bulsun

seda88 ve PİNKİ bunu beğendi.
  9. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaa arkadaşlar böyle şeyler için yuvanızı bozmayın yazık etmeyin kaçmak en kolayı savaşmak gerek dışardaki insanlar yüzünden mutsuz olmaya yuvanı yıkmana degmez sen herşeye ragmen herşeye inat mutlu ol ki anlasınlar onlarda bazı şeyleri dua en güzeli dua et sen allaha inan hepsi geçer inş..

PİNKİ bunu beğendi.
  10. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdiklariniz icin cok tesekür ederim, Rabbim herseyin hayirlisni nasip etsin bize. Ve bizi kolay sinavlardan gecirsin.
    Amin

susqun ve gülfem_MG bunu beğendi.
  11. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    memlekete döndüler ama hala kolları burda :( bende bugün aldığım bir kararla boşanıcam ailemle konuşup daha iyi karar vericem ailesinin gitmesinden beni sorumlu tutuo hergünüm kavga gürültü en son bu sabah kıyamet koptu ve sırf sahura kalmadım die bana vurdu sinirini çıkarcak ya bahane aradı ve bitirdimmmm bende:(

12. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    canım bencede eşinle ayrılamayı düşünmeyi aklından çıkarmaya çalış ama bence şuaralar enazından taşlar yerine oturana kadar sorunlar biraz azalana kadar çocuk olayını biraz ertele derim elbette sorunlar hep böyle kalmıcak güzel günlerinde olur evelallah helede eşini seviyosan bak gör herşey düzene girer içini ferah tut yeter :):)

Paula bunu beğendi.
  13. olmazolmaz

olmazolmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorunları bende yaşadım kayınvalidem ve görümce benim mutluluğumu eşimin bana sevgisini ve sygısını çekemediler, kıskandılar. eşimin ailesine olan zaafını kullanıp bizi ayırdılar. ben şuan ailemin yanındayım.. seni çok iyi anlıyorum. lütfen iyi düşün. sen elinden geleni yap, mücadeleni ver. ama olmuyorsa da zorlama. sana vurmuş bir de. bol bol dua et.

Paula bunu beğendi.
  14. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ahh çok mücadele verdim ama ben benden gittim:(

15. Paula

Paula Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    egoist fılan değilsin tatlım bunu hepimiz istiyoruz nedir bunalr cektiklerimiz acaba bilemiyorum ama bırakma kudursunlar elbet düzelecek ve onlarda bıkacaklar sende onlara üzülmeyi kes artık başka şeyler düşün ve uğraş inana ahstaneler seni bekler yoksa ALLAH saklasın güzelim onlarmı verdi canını sevıyrosan eşini duyma bazı şeyleri en azından dene..

Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamişler kalın giyinmeye başlayın

hamişler kalın giyinmeye başlayın

o rahat yaz günleri geride kaldı havalar serinledi artık kendinizede bebişe de dikkat etmeniz gerekiyor bir kaç önlemle saglıklı bir sonbahar dönemi geçirebilirsiniz üstünüze artık uzun kollu incede olsa bişeyler almalısınız ayaklarada dikkat aman...... sonbaharda rahatlıkla ve şıklıkla giyebileceginiz kıyafetleri bir araya topladım buyrun üşütmeden biran önce giyinin.............
  2. Mini ve çok güzel gelinlikler

Mini ve çok güzel gelinlikler

mini gelinlikler mını gelınlıkler mini gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2010
  3. kararsizim

kararsizim

meleklerim yardim edin ben turkiyeye gitmek istiyorum ama esimin izni olmadigi icin gelemiyo ve benide gondermek istemiyo ne yapsam ama ailem orda ve onlari coook özledim lutfen yardim edin:ang:
  4. pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:
  5. Silkelet Sonra Hamiş Kal

Silkelet Sonra Hamiş Kal

:MELEKLERİM: ilişki sonrası eşiniz bacaklarınızdan tutup çamaşır silkeler gibi silkeleyecek. sağa sola aşağı yukarı silkelettirin...BİR SİTEDE rastladım deneyen var faydasını gorende var .iNŞALLAH bu sıtedede faydası dokunur.banada bıraz sacma geldı ama ınceleyıncede hamıle kalanda yok denılemeyecek kadar cok.Paylasmak ıstedım denemekten zarar cıkmaz.HAYDİ BAŞARILARRRRR.....

Sayfayı Paylaş