gebe
  1. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18

Bosch alıp rezil olmayınn sakınnnn

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında karamelize tarafından paylaşıldı.

Canlar ben bir duyarlı vatandaş olarak herkesi uyarmak istiyorum Aman aman diyim boschtan bulaşık makinesi alıp rezil olmayın ben aldım bin bin pişmanım .Üstüne üstlük değiştirmiyorlar bile bizi oyalıyorlarki şunu yapın bunu yapın. Şimdi makinenin ve yıkamış olduğu bulaşıkların( üç kez yıkandığı halde) fotosunu çektim nete koyuyorum.Değerlendirmesini siz yapın artık. - - - Updated - - -

Kızlar foto yüklemek istiyorum ama yüklenmiyo bi türlü nasıl yapacağım bilmiyorum

CeMoŞ ve TİTAN bunu beğendi.
  2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

geçmiş olsun karammmm... beyaz eşyada en güzel hizmeti veren firma arçelik.. boschta iyi bilirdim ama üzüldüm öyle şeyler yaşamana.. annem senelerdi kullanıyor bulaşık makinesini onunkide bosch ama bu beyaz eşya sanırım biraz şans işi... umarım istediğin olur kurtulursun sorunundan..

TİTAN bunu beğendi.
  3. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Sağol nildağcım ya müşteri hizmetleri ne diyo biliyomusun makinenize uygun bulaşık kullanın diyo bu nasıl oluyo anlamıyorum

siyahinci50 ve TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Karamel, benim, annemin ve görümcemin de makinması Bosch ve hepimiz de aynı dertten muzdaripiz. Herşeyi denedim şimdi bir şey daha duydum onu deniyorum, şehir şebeke suyu kireçsiz oluyor ya, makina kireç ayarını sıfıra getirmek gerek diye duydum. Zaten makinadan memnun kalmadığımdan beri sadece tablet kullanılyorum. İşin kolayını ben arada bir bardak yenilemekte bulmuştum. Ama zaten artık iyi yıkamamaya da başladı. Bir gözü toprağa bakıyor anladığın. Ama bir dahakine ben de asla bosch bulaşık makinası almam.

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    O nasıl oluyormuş :puha:

6. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    halamda aynı şeyleri çekti karam haklısın, ben arçelik aldım çok şükür yakında tanıdıklarımda aldılar hepimizde memnunuz maaşallah :D

7. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Titommm ben hep sıfırda kullanıyorum hatta müşteri hizmetleri ne derse onu yapıyorum servis geliyo ayar yapıyo sürekli bıktım artık.Yemin ediyorum bak abdestli olarak hemde on beş gündür elimde yıkıyorum artık bulaşıkları işten gidiyourm yorgun argın birde bulaşıkla uğraşıyorum. O kadar paralar veriyoruz birde ilgilenseler onu bile yapmak zahmetinde bulunmuyorlar

TİTAN bunu beğendi.
  8. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
  9. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ah karamel, senin bardaklar benimkinden de beter :S

11. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
  12. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    anam bide pahalı marka bunalr he biz ucuz diye indesit almıştık manşallah 2 senedir yıkıyom ne çizer ne pis bırakır pırıl pırıl çıkar toz deterjan kullanıyorum

karamelize ve TİTAN bunu beğendi.
  13. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Uploaded with ImageShack.us Bu bulaşık makinemin kirli hali değil yanlış anlaşılmasın üç kez üst üste bulaşıklar yıkandıktan sonraki hali

TİTAN bunu beğendi.
  14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy karamel çok fena ya, makinan yeni mi yoksa :S

15. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Titancım yeni daha 2011 yılında almıştık taksitleri yeni bitti biliyomusun. Beş programlı programı batsın. Ve ilgilenen kimseleri bulamıyrouz. Böyle büyük bir markanın bu kadar adi mal üretmesi üstüne üstlük muhattap bulamamak çok acı ve çok ayıp

TİTAN bunu beğendi.
Bosch alıp rezil olmayınn sakınnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Rezil Ederim

Güllü - Rezil Ederim

sen beni hafife almasan iyi olur bilirsin her seven bir parça deli olur bir yangın içimde hem de başka biçimde çekip gitmeyi aklından geçirme aklını başına ay be güzelim kimseyi tanımam yemin ederim zannetme susarım ben her yanlışa bak seni ele güne rezil ederim
  2. Bosch Tarot Destesi

Bosch Tarot Destesi

Bu destemiz 78 karttan oluşur. Bu harika görüntüler, Flaman ressam Hieronymus Bosch resimlerinden esinlenerek yapılmış. O yüzden destemiz adını buradan alıyor. Destedeki kartlar ve semboller her ne kadar ressamın resimlerinden esinlense bile bu kadar gerçek dışı görünebilir olmayan bir dünya açıklar. Destedeki insan hayvan bitki ve ruh ifadelerini anlatan semboller var. Sizde Bosch Tarot...
  3. Rezil edip kovdu

Rezil edip kovdu

Şu çöpçatan programlara sinir oluyorum izleyenlerede, yapanlarada kızıyorum.Katılanlara ayrı bir gıcığım var belkide son çare diye geliyorlar bilemiyorum ama rezil olup gidiyorlar işte haber... İzdivaç programında evlenmek için gelen kadını canlı yayına çıkardılar, herkesin önünde aşağılayıp, stüdyodan kovdular... İnanılmaz sahneler Zuhal Topal ile İzdivaç programında yaşandı. Evlenmek...
  4. Rezil eden Kopya

Rezil eden Kopya

Merhaba Meleklker Orta Okuldayken ingilizce dışında bütün derslerim iyiydi Mağlum onuda kurtaralım diye Başladık Kopya çekme Planlarına yakın kız arkadaşım Leyla bacağına kopya yapıştırmış üzerinede düşmesinler diye ince gri çorap giymişti. Eteğinide kısatmış Yanıma Oturmuştu o çekip bana vericekti. Bende Sınıfın en inek çocuğunu önüme oturmuştum. Yazıya başlamıştık ingizlizcem kötü...
  5. Nihat Kendini Rezil Etti!

Nihat Kendini Rezil Etti!

nihat doğan havuzda, survivor, havuzda kendini rezil etti, 2011, ünlüler gönüllüler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor adasının kralı Nihat elemenden önce ki dokunulmazlık oyununun hediyesi olarak götürüldükleri balıklarla dolu havuzda kendini rezil etti.Haber şöyle: Önce dokunulmazlık oyununda Taner ile finale kalan Nihat Doğan,...

Sayfayı Paylaş