gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    193
    Ödül Puanları:
    63

Bosch doğa dostu ürünler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Doğa dostu ürün kullanmayı herkes ister. Ama tasarımda bulamadığı için şimdiye kadar kullanmamış olabilir. Bosch bu ihtiyaca cevap vermek isteyenler için geliştirdiği son teknolojik doğa dostu ürünleri ile insana ve doğaya saygıyı teşkil edici rolü bulunan en verimli ev aletlerini karşınıza çıkarmayı başarmıştır. Buzdolabı ve derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır ve kurutma makineleri, pişirme grubuü ürünlerindeki doğa dostu çalışma prensibi ile sizlerin en önemli beklentinizi karşılayan Bosch doğa dostu ürünleri incelemesi için en yakın Bosch mağazası ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.
    İnsan sağlığı ve güvenliği için saygı prensibi çerçevesinde ürün tasarımı gerçekleştiren Bosch mağazaları doğal kaynakları ekonomik kullanmayı ilke edinmek için ve daha temiz bir çevrede yaşamak için kaliteli ürün zenginliği ile hizmette kusur etmemektedir.Şeffaflık ilkesi ile hareket edilerek üretimi gerçekleştirilen ürün incelemesi için resim galerime tıklamanız yeterli olacaktır.

bosch_cevre_urunleri.jpg

BOSCH DOĞA DOSTU ÜRÜNLER RESİM GALERİSİ

Bosch doğa dostu ürünler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DoSTuM

DoSTuM

Bak bana... Ben aynanım karşında... Ben senim,sen de bensin aslında… Bu bir yaşam çığlığıdır olduğum yerden…. ………………….. Dostum.. Sorma bana ‘’Ben kimim?’’ diye... Cevapları sende saklı sadece... Ama yine de bir şeyler söyleyeyim sana... Bu belki yol gösterir şu anında... Sana dokunmadan hiç,biliyor musun ben kimim bu yolda? Ben özgürüm dostum... Özgür... Kendi hapishanemde...
  2. Dostum

Dostum

DOSTUM Dostluk... Yaşanmamış aşkların bilinç altındaki dürtüsünü yenebilmek ve yaşanabilmesini sağlamak için takılan bir maske değil... Karşıdan maddi veya cinsel faydalanmanın bir aracı hiç değildir. Dostum... İçimi kapkara bulutlar kapladığında, başımı omuzuna yaslayabileceğim... Onun içindeki kara bulutlar yüreğini kararttığında, başını omuzuma yaslayabilecek insandır. Dostum......
  3. Doğa Dostu Organik Koleksiyonlar

Doğa Dostu Organik Koleksiyonlar

J Brand ve 7 For All Mankind'dan Doğa dostu organik koleksiyonlar.. Gıda sektöründe tercih edilen; hiç bir kimyasal katkı maddesi içermeyen doğa dostu organik ürünler, artık tekstil sektöründe de rağbet görmeye başladı. Avrupa ve Amerika’dan sonra Türkiye’de organik tekstil ürünleri, vitrinlerdeki yerini almaya başladı. Hem çevreyi, hem tüketici sağlığını, hem de moda sektöründe çalışan...
  4. Deniz ve doğa ürünleriyle ev dekorasyonu

Deniz ve doğa ürünleriyle ev dekorasyonu

Doğa Dekorasyonu Deniz Ürünleriyle Ev dekorasyonu Her gün doğaya farklı bir gözle bakın. Doğaya şık ürünleriyle yaklaşın ve onları kullanın.Maviden gelen güzellikler duvar dekorasyonunda çok şık duruyor. Ben bu deniz ürünleriyle oluşan ev dekorasyonunu çok beğendim meleklerm.
  5. Bosch'tan Değişim Kampanyası

Bosch'tan Değişim Kampanyası

Bosch tercih edilebilirliğini üst noktalara taşıyacak bir kampanya fırsatı ile karşınıza geliyor. Her sene ürünlerindeki farklı işlevsellik ve renkleri ile şık tasarımını elden bırakmayan Bosch 2016 senesinde de yapacağı harika fırsatı yine yaptı. 30 Kasım 2015 tarihine kadar sizlerin vazgeçilmez fırsat kabul edeceğiniz ürün zenginliği ile karşınıza çıkan Bosch sizlerin beyaz eşya yenileme...

Sayfayı Paylaş