gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Boschtan Çamaşır Makinası Alana Kurutma Makinası % 40 İndirimli !

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; boschtan çamaşır makinası alana kurutma makinası % 40 indirimli haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, çamaşır makinanızı değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da evlilik hazırlığı yapıyorsanız Bosch'tan kaçırılmayacak bir fırsat ayağınıza geliyor. Boschtan Çamaşır Makinası Alana Kurutma Makinası % 40 İndirimli ! Evet yanlış okumadınız size en yakın bir Bosch bayisine gidiyorsunuz ve bu kaliteli ürününü yanında kurutma makinanızı % 40 indirimle satın alıyorsunuz. 30 Kasım 2012 tarihine kadar devam edecek olan bu indirimi sakın kaçırmayın :tik:

Boschtan Çamaşır Makinası Alana Kurutma Makinası % 40 İndirimli ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşır makinası

Çamaşır makinası

İzüntü, keder, mihnet ve sıkıntıyı ortadan kaldıran kimseye, İnsanlara öğüt veren vaiz ve mürşidlere delalet eder.
  2. Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Bu kışı işte bu yüzden sevmiyorum ya ben. Çamşır kurutma makinası alacam ama karar veremedim kızlar. Kışın yağan yağmurdu çamurdu derken çamaşırları bir türlü kurutamıyorum. E birazda kalabalık aile olunca bir çamaşır kurutma makinası almak farz oldu artık. Kullananlar bana marka ve model verebilir mi hesaplı olursa sevinirim.
  3. Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Her ev aletinin temizliğe ihtiyacı vardır. Çamaşır kurutma makinesinin de belirli aralıklarla temizlenmesi gereklidir. Peki temizliği nasıl yapılır? Detaylar yazımızda.. Çamaşır kurutma makinesinin düzenli aralıklarla temizlenmesi makinenin kullanım ömrünü uzatır ve sık karşılaşılan sorunların azalmasını sağlar. Kurutma makinesini temizlerken nelere dikkat edilmelidir?...
  4. Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımıza bir çok kolaylıklar geldi..Bu teknolojik gelişmelerden biride çamaşır kurutma makinaları.Gerek çalışanlar için ,gerek kalabalık aile bireyleri için harika bir buluş.Zamandan tasarruf ve istediğiniz kıyafetlerin anında hazır olması.Bir çok evde yerini alan çamaşır kurtma makinaları gerçekten kullanışluı ve memnun edici..Çamaşır kurtma makinam var ama...
  5. En iyi çamaşır kurutma makinası

En iyi çamaşır kurutma makinası

merhaba hanımlar çamaşır kurutma makinası alıcam da hangisini tavsiye edrsiniz fikirleriniz varmı acabaa

Sayfayı Paylaş