gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Bosch'tan Değişim Kampanyası

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Bosch tercih edilebilirliğini üst noktalara taşıyacak bir kampanya fırsatı ile karşınıza geliyor. Her sene ürünlerindeki farklı işlevsellik ve renkleri ile şık tasarımını elden bırakmayan Bosch 2016 senesinde de yapacağı harika fırsatı yine yaptı. 30 Kasım 2015 tarihine kadar sizlerin vazgeçilmez fırsat kabul edeceğiniz ürün zenginliği ile karşınıza çıkan Bosch sizlerin beyaz eşya yenileme fırsatını da edinmenize yardımcı olmaktadır.

Markasını sorun etmeden ürünlerinizi alarak Bosch en uygun fiyatlı ürün almanıza rehber olan 2016 Bosch kampanyası sizler için kaçırılmaz bir fırsat olacaktır. Değiştirebileceğiniz ürün çeşitliliğinde ise şu ürünler yer almaktadır:Elektrikli süpürge, ütü, soğutucu, derin dondurucu, solo set üstü ocak, su sebili, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın, (motorlu veya termikli) küçük ev aletleri, solo bulaşık makinesi, televizyon, mini, midi ve solo mikrodalga fırın. Bu ürünler karşılığında soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın ve solo bulaşık makinesi ürünlerinden birini ya da birkaçını alabilirsiniz.

boschtan-degisim-kampanyasi-NzMzM.jpg
    BOSCH DEĞİŞİM KAMPANYASI ÜRÜNLERİ RESİM GALERİSİ

Bosch'tan Değişim Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bosch'tan yeni akıllı fırın

Bosch'tan yeni akıllı fırın

bosch fırın çeşitleri akıllı fırın Bosch'tan yeni akıllı fırın Yeni bir fırın almayı düşünüyorsanız ya da evlilik hazırlığı içindeyseniz ürün tercihinizi yapmadan önce Bosch'un yeni fırınını görmenizde fayda var. Teleskopik tepsi sistemi sayesinde yemeğinizin pişirme sürecini kolaylaştıran ürün, hızlı ön ısıtma sistemi sayesinde hem zamandan hem elektrikten tasarruf etmenizi...
  2. Bosch'tan İndirimli Elektrik Süpürgeleri ve Fiyatları

Bosch'tan İndirimli Elektrik Süpürgeleri ve Fiyatları

en iyi elektrik süpürgesi 2011 bosch, indirimli elektrik süpürgeleri, haziran 2011, en iyi süpürge, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boschta Haziran ayı sonuna kadar eski elektrik süpürgesini getirenlere elektrikli süpürgelerde %23'e varan indirimler var.Fiyatlar aşağıda ki gibidir. İndirimli Elektrik Süpürgesi Fiyatları BGS 72212...
  3. Sıkıldım Değiştir!

Sıkıldım Değiştir!

degistirmek, degismek, huy, tuketim, toplum konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Her an herşeyden sıkılabilirim. Bu huyum gittikçe sarıyor ruhumu… Tüketim toplumunun bir parçası mı oluyorum? Hergün aynı tabakta yemek yemekten, aynı bardaktan su içmekten, aynı siyah bıçakla kesmekten, aynı renksiz çelik tencereyi kullanmaktan sıkılıyorum. Öyle ki dümdüz, tek renkli karabiberlerden...
  4. Dergi Kampanyası

Dergi Kampanyası

hanımlar, sehir firsatinda indirim gordum bir sürü dergi var. hatta abonelikte de baya indirim yapmıslar. ben cosmo'ya abone olurum valla :) sizle de paylasayim dedim Cosmopolitan'dan Marie Claire'e, Esquire'den Forbes'a 33 Dergi Groupon'da!

Sayfayı Paylaş