gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Boşluğu anlatan avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    WooW
    cok güzeller canim :)

Bakarsin kullanirim bende :):)

Tskler paylasim icin :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Resim olarak çok hoşlar saol canım...

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Süpersin zuzu süper ötesi
    Emegine saglık

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzel canım:)

paylaşım için teşekkürler

Boşluğu anlatan avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İletişim Boşluğunu Dedikodu Doldurur

İletişim Boşluğunu Dedikodu Doldurur

İletişim Boşluğunu Dedikodu Doldurur İletişim solukladığımız bir nefes… Düşüncelerin, fikirlerin eyleme döküldüğü platform sürekli dolu… Birileri, sürekli bir şeylerle o platformu doldurmakta. Hangi ortam içinde olursak olalım, insanoğlu bir şeyler söylemenin gereksinmesini duyduğu sürece de bu böyle olacak… Eğer o platformda doğru kaynaklardan yansıyan bilgiler yoksa, kaçınılmaz olarak...
  2. Hayko Cepkin - Boşluk

Hayko Cepkin - Boşluk

ne eğri ne doğru gücüm kalmadı ellerimden uçtu biri almadı yüce dağlar aştım yine olmadı ne çiçekler gördüm tadı almadım görmez oldu gözüm elimde tutmaz bıraktığın herşey yerinde durmaz görmez oldu gözüm elimde tutmaz söylediğin yalan yerini bulmaz bedduadır sana bütün sözlerim inanmazsın ama yolun gözlerim görmez oldu gözüm elimde tutmaz bıraktığın herşey yerinde durmaz görmez oldu gözüm...
  3. MC Sefalet - Kalbimdeki Boşluk

MC Sefalet - Kalbimdeki Boşluk

Sana gönlümü kaptırdım cok sevdim Sen herşeyimdin canımdan cok sevdiğim Herşeyimi sana verdim senle yolumu seçtim Sana olan sevgimi kimselere vermedim Hiç kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim Senden sevgi görmesemde senden vazgeçemedim Birgün beni seversin diye bekleyeceğim Başka birşey istemem budur bir tek dileğim Aramızda uçurumlar olmasına rağmen Engeller koparamaz alamaz seni benden...
  4. Ağız Boşluğu

Ağız Boşluğu

Ağız boşluğu, sindirim sisteminin birinci bölümü olup dudaklar, yanaklar, sert ve yumuşak damakla dilin sınırladığı bir boşluktur. Ağız boşluğunun giriş kapısı, dudakların çevrelediği açıklık (ağız), çıkış kapısı ise yutağa açılan, tepesinde küçük dil sallanan darlıktır. Ağız boşluğunun yüzeyi sümüksel bir gömlekle kaplanmıştır. Dişlerin görevi yiyecek maddelerini kesmek, parçalamak, ezmek ve...
  5. Yalnızlığı anlatan en güzel Yalnızlık avatarları

Yalnızlığı anlatan en güzel Yalnızlık avatarları

Yalnızlık avatarları yalnızlık avatarları yalnızlık büyük resimleri yalnizlik

Sayfayı Paylaş