gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boston Salata Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Boston Salata Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden salata tarifi istiyorum ama bostan salatası olacak varsa bir tanede resim iliştirin yanına :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Boston Salata Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boston salata

boston salata

Malzemeler 1/2 Göbek Salata 1/2 Enginar1 Çay Kaşığı Mısır 1 Çay Kaşığı Küp Doğranmış Kaşar Peyniri 1 Çay Kaşığı Küp Doğranmış Kuşkonmaz Sos Malzemesi 1 Çay Bardagı Mayonez 1 Çay Kaşığı Karabiber 1 Çay Kaşığı Sirke, Tuz Yemeğin Tarifi Göbek salatayı doğrayın. Üzerine enginarları küp keserek mısır ve kuşkonmaz ile beraber ekleyin. Kaşarı serpin. Sos malzemelerini blenderda karıştırın...
  2. Resimli Afrodizyak Salata Tarifi

Resimli Afrodizyak Salata Tarifi

afrodizyak salata afrodizyak salata tarifi afrodizyak salata nasıl yapılır Misafirlerimizden birinin sorduğu soruya istinaden sizlere afrodizyak salata tarifi veriyoruz melekler :) Malzemeler: 150 gr. kabuklu deniz ürünleri (karides veya kalamar) 1 avuç kabak çekirdeği 5 adet kurutulmuş domates 1 çay kaşığı kırmızı pul biber 1 avuç antep fıstığı 1 ufak parça zencefil 2 adet sivribiber 1...
  3. Brokolili Salata Tarifi Resimli

Brokolili Salata Tarifi Resimli

Brokolili Salata Tarifi Resimli Merhaba sizden Brokolili Salatasının yapılışını rica ediyorum sarımsaksız olursa sevinirm.
  4. Bulgurlu Buğdaylı Salata Tarifi Resimli

Bulgurlu Buğdaylı Salata Tarifi Resimli

Bulgurlu Buğdaylı Salata Tarifi Resimli Merhaba hanımlar sizden Bulgurlu Buğdaylı Salata Tarifini yazmanızı rica ediyorum iyi günler.
  5. Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri arıyorum baktım ama pek beğenmedim diğer sitelerdeki tarifleri birde sizde şansımı deniyeyim istedim:)

Sayfayı Paylaş