gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bot ev...

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bakın ne kadar da bota benziyor :):)

Büyük bir mekana sahip olmamanın neticesinde yapabileceğiniz tasarımların kısıtlı kalması gerekmediğini açıkça gösteren bu evde yatağın yüksek bir yere monte edilmesi gibi teknikler kullanılarak mekandan en iyi nasıl faydalanılabileneceği göz önüne alınmış.

Son düzenleme: 15 Ocak 2010
Bot ev... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcacık ev botları

Sıcacık ev botları

Son dönemde büyük bir çıkış yakalayan ev babetlerinden sonra, ev botları da oldukça rağbet görmeye başladı. Sıcacık ve rengarenk yün örgüleri, sevimli ponponları ve deri tabanı ile ev ortamında ayaklara sıcaklık ve konfor vaad eden bu botlar ilk olarak Kate Spade markası ile geliyor.
  2. Yağmur Botlarınızı Evinizde Süsleyebilirsiniz

Yağmur Botlarınızı Evinizde Süsleyebilirsiniz

Yagmur Botları Yeni sezonda yağmur botları çok moda oldu.birkaç malzeme ve hayal gücüyle sadece size özel yağmur botları tasarlayabilirsiniz:laugh:işte malzemeler....
  3. Sıcacık Ev Botları

Sıcacık Ev Botları

ev botları ev botlari Kızlar artık ayaklarımı üşüttüm hastalandım karnım ağrıyor laflarına son hepimiz birer tane ev botu alıyoruz ve bütün kışı sıcacık üşütmeden geçiriyoruz :ehi:
  4. Ev Botları

Ev Botları

ev botu modelleri örgü ev botu Melişlerim buz gibi bir kış bizi bekliyor(muş) :D... sizin de ayacıklarınız benim ki gibi hemen üşüyüp sizi hasta edenlerdense sizde hemen böylesi şirin ev botlarından edinin :)

Sayfayı Paylaş