Bot Şeklinde Kız Erkek Örgü Bebek Patikleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥

2007 yılından beridir melekler mekanı sitemiz yayında. Hatta ben bu site ile ilgilenmeye başladığımda bir tane bebeğim vardı kızlar. Başımızdan bir sürü olaylar bir sürü sıkıntılar geçti. Şimdilerde 4 çocuğum var en küçükleri 11 en büyükleri ise 25 yaşına girmek üzere yani aslında çocuk sayısı bu siteyle birlikte 5 diyebiliriz. Ha kedileri de sayarsak iki tane de kedi var. Neyse olayı dağıtmayalım. Hamilelikle ilgili sorularınız olur ise aşağıdaki konudan yazın bize güzellikler.
Bebeğim olsun diye anneler sürekli bizlere hamilemiyim başlığından sorular gönderiyorlar. Onları bu kadar yılki tecrübemiz ve uzmanlarımız sayesinde cevaplandırıyoruz. Şimdi bu konuda olduğunuza göre minnacık ayaklı erkek ya da kız bebeğiniz var demektir. Ben çocukları gerçekten çok ama çok seviyorum. Aşağıda buna benzer bir konum var onu da inceleyin bi tanelerim.

Kış ayların da minik ayakları sıcacık tutacak bot şeklinde bebek patik modelleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşuyor. Sizler için en yeni bot şeklinde bebek patik modellerinden oluşan görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.

BOT ŞEKLİNDE KIZ ERKEK KARIŞIK PATİK ÖRNEKLERİ

kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (1).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (2).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (3).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (4).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (5).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (6).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (7).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (8).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (9).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (10).jpg
kız erkek bot patik modelleri el işi harikalar_ (11).jpg