gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Bottega Veneta 2011 Kış koleksiyonu

Konu, 'Çöplük' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bottega Veneta 2011 Kış koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara 2011 kış koleksiyonu

Zara 2011 kış koleksiyonu

zara kış koleksiyonu 2011 zara 2011 kış koleksiyonu modası 2011 Zara yeni koleksiyonunu sizlere tanıtmak istiyorum.Koleksiyona genel olarak baktığımızda son derece salaş,uzun kazak ve eteklerin hakim olduğunu görüyoruz.Koyu renklerin ağırlıkta olduğu Zara kış koleksiyonundan sizler için seçtiğim modelleri sunuyorum
  2. Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:
  3. 2011 Moschino Kış  Koleksiyonu

2011 Moschino Kış Koleksiyonu

Moschino Kış koleksiyonunu 2011 tasarımları ile farklı bir tarza el atmış.Sıradışı olmayı sevenlere uygun olan bu modeller Moschino'nu 2011 tasarımda yer alıyor.Tamamı ile farklı kombinler oluşturulmuş olan bu modelleri sizlere sunuyorum.Tablodan çıkan mankenler ise oldukça dikkat çekici olmuş:)
  4. Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

bershka bershka 2011 2011 kış kış koleksiyonu Özellikle gençlerin yakından takip ettiği markalardan biri olan Bershka 2011 kış sezonu için hazırladığı koleksiyonunutanıttı. Koleksiyonda ilk göze çarpan parçalar ise; deri ceketler, örgü atkı ve şapkalar, dar pantolonlardan oluşuyor...
  5. Bottega Veneta çanta modelleri 2012

Bottega Veneta çanta modelleri 2012

Bottega Veneta, 2012 yılının modasına uygun tarzlarda üretmiş olduğu çanta modelleri ile yine can alıcı tasarımlara imza atmış meleklerim... Birbirinden gösterişli çanta modellerinin sunulduğu Bottega Veneta 2012 çanta koleksiyonunda yer alan ürünler gerçekten yüksek rakamlar ile sunuluyor meleklerim...

Sayfayı Paylaş