gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Box Ortaköy

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 283 50 50
    Yer: Ortaköy

Adres: Osmanzade Sok. No.10 Ortaköy

Ücret: TLTL

Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli

Park: YOK

Box Ortaköy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Ortaköy

Kargo - Ortaköy

Akşam işten döndüm yorgun argın Ama icim heyecan heyecan dolu Televizyonu açtım bana uyan birşeyler aradım Ama yok Ne yapmalı dedim çıkıp dolaşmalı Ortaköy ün barlarında Islak sokaklar ve bira Son paramı vermişim çoktan Dolaştım durdum tüm gece bütün gece İçmişim delice ama farkında bile değilim Sabah sızıp kalmışım bir köşede yalnız İşim bitti kovuldum gitti Anladım şimdi hayatın...
  2. Ortaköy The Wall

Ortaköy The Wall

the wall ortaköy ortaköy eğlence mekanları 0212 236 12 18 Yer : Ortaköy Adres : Kaymakçı Sokak No: 14 Ortaköy/İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK
  3. The House Cafe - Ortaköy

The House Cafe - Ortaköy

ortaköy eğlence mekanları ortaköy mekanlar 0212 227 26 99 Yer : Ortaköy Adres : Yıldız Mah. Salhane Sok. No:1 Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : YOK Web : The House Cafe - Anasayfa
  4. Ortaköy ilçesi Bilgileri, Tanıtımı

Ortaköy ilçesi Bilgileri, Tanıtımı

İlçenin Tarihi İlçe toprakları eski devirlerden bu yana yerleşim yeri olduğu Hitit ve Roma dönemlerine ait kalıntıların bulunmasından anlaşılmaktadır. Ortaasya’dan buraya gelen Türkler kabile halinde, Pınarköy ve Asraköy mevkiileriyle Ortaköy’e yerleşmişlerdir. Daha sonra Asraköy ile Pınarköy, Ortaköy ile birleşerek şimdiki Ortaköy meydana gelmiştir. 1959 yılında ilçe olmuştur. Coğrafi...
  5. bir Active Box nedir?

bir Active Box nedir?

Etkin bir kutu brokerlik aittir veya müşteri adına düzenlenen menkul tutulur aracılık bir konumdur. Aktif kutu krediler broker tarafından menkul satın alma amacıyla genişletilmiş için teminat olarak kullanılır. Aktif kutusu da açık bir kutu olarak bilinen olabilir. aktif kutusuna menkul mağazaların değeri önemli olabilir ve genellikle dağlık bir sonucu olarak, kurcalamak veya hırsızlığı...

Sayfayı Paylaş