gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boy Uzaması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nasıl boy uzatılır ?

Boy Uzaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boy

Boy

Boyun aşarı derecede uzaması ecelin yaklaşmasına, normal olarak uzaması arzu edilen şeye nail olmaya, Boyun kısalması zillete ve sıkıntıya düşmeye delalet eder.Rüyada boyunun uzadigini gören hasta olur. Boyunun kisaldigini görmek, rizk darligina isarettir. Rüyada bir kisi ile boy ölçüstügünü gören bir sinava girer. Bu ölçüde kendi boyu, ölçüstügü kimsenin boyundan uzunsa sinavi kazanir;...
  2. Saç Uzaması içinn

Saç Uzaması içinn

Saç uzatmak ve saçın dökülmesini engellemek için sizlerle paylaşıyorum. 1) Elma sirkesi ve adaçayı ile durulamak saçların daha hızlı büyümesine neden olur. 2) Ginko biloba baş derisinin kan dolaşımını artırır. Kanlanmasını sağlar. 3) Atkuyruğu (vegetal silica)silisyum kaynağıdır. Silisyum saçların daha kuvvetli ve parlak görünmesini sağlar. 4) Yeşil çay, pygeum ve saw...
  3. saçım uzaması için ne yapmalıyım

saçım uzaması için ne yapmalıyım

benim saçım uzaması için ne yapmalıyım saçım kısa 10 yaşındayım lütfen bana bir cevap yazın.
  4. Çocuklarda Boy Uzaması Hangi Faktörlere Bağlıdır?....

Çocuklarda Boy Uzaması Hangi Faktörlere Bağlıdır?....

Çocuklarda Boy Uzaması Çocuklarda Boy Uzaması Nasıl Olur Çocuklar özellikle ergenlik çağına girdiklerinde vücutlarında çoğu şey değişime uğrar ve gelişmeye elverişli olur...Bunlardan biride boy uzaması...Peki çocuğunuzun boyunun uzun olması için hangi faktörleri göz önüne almanız gerekmektedir... Çocuklarda Boy Uzaması Nelere Bağlı? Çocuğunuzun boyu yaşıtlarına göre kısa mı? Eğer...
  5. Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Yanlış fırçalama, yanlış yıkama, yanlış şekillendirme, yanlış beslenme, huzursuz uyku saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç uçlarındaki kırıklar ise, saçın uzamasını engellemektedir. Yalnız, yukarıda saydığımız saçın kırılmasına neden olan olumsuz etkenlere dikkat ederek ve iyi bir bakımla uzun saçlara kavuşmanız mümkün. Öncelikle saç uçlarındaki kırıkların temizlenmesi gerek. Dengeli...

Sayfayı Paylaş