gebe
  1. BerenTutku

BerenTutku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Boy uzar mı??

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında BerenTutku tarafından paylaşıldı.

Ben 13 yasındayım 14'e girmek üzereyim. Geçen gün ilk adetimi gördüm. benim boyum 1.62,1.63 filan Adet gördükten sonra boy uzaması durur mu? Devam edersede ne kadar uzarım kısa kalmak istemiyorum 9-10 cm uzar mıyım?

2. BerenTutku

BerenTutku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen acil bir cevap bekliyorum sizlerden

Boy uzar mı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boyu uzar mı uzamaz mı?

boyu uzar mı uzamaz mı?

saç neden uzamaz bebeğimin boyu uzamıyor boy neden uzamaz bebeklerin boyu nasıl uzar bebeğimin boyunu nasıl uzatabilirim Her anne ve babanın en büyük isteği çocuğunun normal ve sağlıklı büyümesidir. Bebek, yürümeye başladıktan sonra da önemli bir soru anne ve babaları sürekli düşündürür: Acaba çocuğumuz uzun boylu mu, yoksa kısa boylu mu olacak? Çocuğun normal ve sağlıklı büyümesi bazı...
  2. Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?

Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?

cemen otu boy otu nasıl kullanılır boy yağı çemenotu çemen nasıl kullanılır Ömer Coşkun açıkladı. Çemenotu yani boyotu olarak bilinen ot 21 yaşına dek boy uzatabiliyormuş. Boyu kısa olanlar eğer siz de 21 yaşından küçükseniz boyotunu kullanın ve sizin de boyunuz doğal yollardan uzasın. Doğal boy uzatma kürümüz umarım işinize yarar. Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ? Boy otu...
  3. Öldükten Sonra Saç ve Tırnak Uzar mı?

Öldükten Sonra Saç ve Tırnak Uzar mı?

saç ve tırnak, öldükten sonra uzar mı, inanışlar, hurafeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dilden dile dolanan sayısız hurafeler vardır.Bunlar da biri de öldükten sonra meftaların saç ve tırnaklarının uzadığı şeklindedir.Olayın ilmi boyutunu aşağıda ki yazıda bulacaksınız. Ölüm sonrasın da vücut içinde tüm metabolizmik faaliyetler durmaktadır. Bunun...
  4. bacak boyu uzar mı?

bacak boyu uzar mı?

ya benim bacaklarım çok kısa acaba bacak boyu uzar mı?
  5. Ne Zamana Kadar Boy Uzar Çocuklarda boy uzama süresi hakkında bilgiler

Ne Zamana Kadar Boy Uzar Çocuklarda boy uzama süresi hakkında bilgiler

Çocuklarda Ne Zamana Kadar Boy Uzar Boy Ne Zamana Kadar Uzar Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/alternatif-tip/216002-ender-saractan-boy-uzatma-kuru.html tarifi vermiştik. Bu kür ne kadar işe yarar ancak denemek lazım diyor ve çocuklarda boy ne zaman kadar uzar diyen arkadaşlarımızın sorusunu yanıtlamak...

Sayfayı Paylaş