gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Boy uzatma kürü

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çemen otu boy uzatma boy uzatma kürü çemen otu uzatır uzatır mı otunun uzatmadaki faydaları Sevgili melek'lerim, güzel bir kadın olmanın yolu, boydan postan geçer derler, bu ne kadar doğru tartışılır... Oysa ki her kadın hangi fiziğe sahip olursa olsun kendince güzeldir. Ama biz insanoğlu denilen varlıklar hep sahip olamadıklarımızı isteriz ( uzun boylu olanlarımız, az daha kısa olmak ister, kısa boylu olanlarımız da biraz daha uzun olmak ister, tıpkı minyonların biraz daha iri olmak istedikleri gibi, irilerin ise minyon olmak istedikleri gibi) işte hal böyleyken, mekanımın meleklerinden biri olan ''cimcime_prenses''imde kısa olan boyunu uzatmak ister:D:D
    Uzun boylu olmanın hayalini kuran arkadaşlarım işte sizler için ünlü Dr.İbrahim Saraçoğlu'ndan ''Boy Uzatma Kürü''nün detaylarını paylaşıyoruz.

boy uzatma kürü ve önemli noktaları: saraçoğlu boy uzarma kürünün 13-21 yaş arasındaki herkese faydalı olduğunu söyledi. ancak 13 yaşındaki çocuklar için boy uzatmada önemli olan besinin balık olduğunu, 13 yaşından sonraki insanlar için bu balıkların yanı sıra birde içilmesi gerekn bitki çayı olduğunu anlatıı bu balıklar: *palamut balığı *kefal balığı *uskumru * torik bu balıkları herzaman bulamayız diyorsanız mevsiminde balıkçıdan alın ,temizletin ve derin dondurucuda 1 yıl boyunca özelliğini kaybetmeden saklayabilirsiniz diyen saraçoğlu bau balıklarında en faydalı kısmının ,sırt kısmında kuyruk bölümüne doğru bir siyahlık olduğunu ,esas yenmesi gereken bu kısmının olduğunu anlattı ve haftada en az 3 kere tüketilmesini gerektiğini belirtti. eğer haftada 4 yada daha fazla tüketilecek olursa da büyümenin daha hızlı olacağını sözlerine ekledi.bu balıkları ızgara olarak yada buğulama olarak tüketin.

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Boy uzatma kürü
    Ben de aldığım kürü tekrar burada paylaşıyorum o zamannnnnn :):)

Malzemeler:

• 1 tatlı kaşığı toz çemen otu (boyotu)
    • 1 çay kaşığı toz karabiber
    • Sızma zeytinyağı

Hazırlanışı: Bir miktar zeytinyağına çemen otu ve karabiberi karıştırdıktan sonra 5 gün bekletin.

Elde ettiğiniz yağ ile çocuğunuzun eklem yerlerine, dizlerine, dirseklerine,topuklarına sürerek masaj yapın.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tabi ki paylaş canım :)

Paylaşımın için tşkler, umarım ilgili arkadaşlarımızın işine yarar :)

4. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

ayyyy paylaşımın için saol admin ablişimmm çok iyi oldu bana valla :) ama dediğin bu balığı nasıl bulcaz yav :(

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bunu deneyen herkese basarilar dilerim. insallah istediginiz sonuca kavusursunuz:) bu arada boy kisaltma yöntemi varsa, onuda ben rica edim :D:D:D:D:D

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

[email protected]

Malzemeler:

• 1 tatlı kaşığı toz çemen otu (boyotu)
    • 1 çay kaşığı toz karabiber
    • Sızma zeytinyağı

Hazırlanışı: Bir miktar zeytinyağına çemen otu ve karabiberi karıştırdıktan sonra 5 gün bekletin.

Elde ettiğiniz yağ ile çocuğunuzun eklem yerlerine, dizlerine, dirseklerine,topuklarına sürerek masaj yapın.
    [/QUOTE]

SLM DOSTLAR YAF BEN BU YÖNTEME BAŞLADIM 13 İLE 21 YAŞ ARASI DİYO AMA BAŞKA SİTELERDEDE OKUDUM 18 YAŞINDA BOY UZAMA BİTER DİYOR ŞİMDİ TEREDDÜT OLDUM BEN 19 YAŞINDAYIM BU İBRAHİM ABİMİZİN ÇEMEN OTU FORMÜLÜNÜ UYGULUYORUM BİLMEM BAKALIM SONUÇ ÇIKACAKMI BİRDE BU YÖNTEMİ DENEYEN KARDEŞLERİM ABİLERİM VARSA MEMNUNLARMI FAYDA GÖREBİLMİŞMİDİR.. CEVAP YAZAN OLURSA SEVİNİRİM ..

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Benden geçti zaten gerek yok:D

8. Misafir Melek

çemen otu kürü

öncelikle paylastıgınız için teşekkürler fakat bu uygulamayı nekadar zamanda bir uygulamalıyız bir kez yapmamız yeterlimi?

9. aasena

aasena Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de temin ettim gerekli malzemeleri boyum 1.65 falan ama biraz daha uzun olmak göz çıkarmaz :) bu arada ben de 19 yaşındayım bilmiyorum uzar mı uzamaz mı deneyip görecegiz ama ne kadar zamanda bir uygulamamız lazım onu yazmamıssınız evet..

10. xtubax

xtubax Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam yaklaşık 1 ay önce yazmıssın heralde bi faydası oldumu ? bende denemek isterim faydalıysa.

11. glzr76

glzr76 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde 6 yaşında kızm var.Bende denemek istiyorumda deneyen vr mı :)

12. Misafir Melek

melek

bende tam olark bilmiyorum arkadaşlar yeni aldım çemen otunu denyecm inş bir faydası olur. benimde yaşım 18 boyum 1.57 acaba bizde geçtimi yoksa daha zamanımız varmı:) bilmeiyorum ama inş inş inş uzarız.

13. Misafir Melek

ya cok merak edıyorm ne kadar zaamn kullanmak gerekıomus bırde kokusu gıtmıomus galıba kullanan varsa yazsın lutfen.

14. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ben boyumdan gayet memnunum ama arkilerime önerebilirim teşekkür ederim

15. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

23 yaşındayım.yetişkinlerde de işe yarar mı.ayrıca kürü ne kadar bekletilecek ve ne kadar süreyele kullanılacak.3 ay 5 ay 1 senemi ne kadar.

Boy uzatma kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boy uzatma ameliyatları

boy uzatma ameliyatları

Boy Uzatma Ameliyatı Boy uzatma (kemik uzatma) ameliyatları, cüce olarak adlandırılan boyları normal kabul edilen değerlerin altında kalan kişilerin tedavilerinde uygulanıyor. Cüce hastaların boyları özel cihazlar ve teknikler yardımıyla her gün 1 mm uzatılarak, 150 santimetre civarında boya ulaşmaları sağlanabiliyor. Bu sonucu elde edebilmek için tedavinin 2-3 yaş civarında başlayabilmesi çok...
  2. Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri nelerdir lütfen bu konuda da bilgi verin kızlar.
  3. Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri Doğal Olarak Boy Uzatma Sevgili melekler, bu yazımızda doğal boy uzatma teknikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz :) Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim...
  4. Ender Saraç'tan Boy Uzatma Kürü

Ender Saraç'tan Boy Uzatma Kürü

Ender Saraçtan Boyu Uzatan Bitkilsel Kür Ender saraç boy uzatma kürü formülü Sevgili melekler, bu yazımızda Sağlıklı Beslenme Uzmanı Dr.Ender Saraç'ın boy uzatma ile ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz :) Ender saraç boy uzaması kürlerinin belirli yaşlarda uygulanmasının daha doğru olduğunu yaş ortalaması olarak ise 12 ila 22 yaş arasında boy uzatma kürü...
  5. Hızlı Saç Uzatma Kürü

Hızlı Saç Uzatma Kürü

hızlı saç uzatma,saçlr en hızlı nasıl uzar,hızlı saç uzatma kürü,en iyi saç uzatma kürü,en etkili saç uzatma yolları, Saçlarını uzatmak isteyen bayanlar, bitkisel bazı kürler sayesinde saçlarını uzatıyorlar. Normal vede sağlıklı bir saç ayda 2-2,5 cm uzayabiliyor. Bu kürler sayesinde bu uzama hızında artış gözlemlemeniz mümkündür. Saç Uzatan Kür Lavanta Kürü Lavanta kürü hazırlamak için...

Sayfayı Paylaş