gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

boy uzatmak artik hayal degil

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Boy uzatmak artık hayal değil
    Dokuz Eylül Üniversitesinden 4 bilim adamı, insan boyunu hem uzaktan kumanda ile hem de belirli bir ağırlık uygulayarak uzatmak için geliştirdikleri 2 farklı projenin patentini almak için Avrupa Patent Ofisine başvurdu.

İlk projede boy uzatmak isteyenler için kemik içerisine çakılan çiviler, uzaktan kumanda ile her gün 1 mm boy uzatacak. Bu projede hasta, yattığı yerden boyunu uzatabilecek. Diğer projede ise günde bir kez ayağını yere sertçe vuran kişinin boyu aynı oranda uzayabilecek. Projeyle birlikte bir kişinin boyu 3.5 ay gibi kısa bir sürede 10 santimetre uzatılabilecek.

Havıtçıoğlu, kendisiyle birlikte Doç. Dr. Önder Baran, araştırma görevlileri Bora Uzun ve Hakan Oflaz ile hem mekanik hem de şekil bellekli alaşımlardan yararlanılarak insan boyunu uzatmak için geliştirdikleri proje için Avrupa Patent Ofisine 18 Eylül 2006 tarihinde başvurduklarını, 3 ay sonra patentlerin gelmesini beklediklerini kaydetti.

boy uzatmak artik hayal degil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boy

Boy

Boyun aşarı derecede uzaması ecelin yaklaşmasına, normal olarak uzaması arzu edilen şeye nail olmaya, Boyun kısalması zillete ve sıkıntıya düşmeye delalet eder.Rüyada boyunun uzadigini gören hasta olur. Boyunun kisaldigini görmek, rizk darligina isarettir. Rüyada bir kisi ile boy ölçüstügünü gören bir sinava girer. Bu ölçüde kendi boyu, ölçüstügü kimsenin boyundan uzunsa sinavi kazanir;...
  2. 5 santim boy uzatmak ister misiniz?

5 santim boy uzatmak ister misiniz?

boy uzatmanın sırları boy uzatma, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma yolları, boy uzatmanın yolları, boy uzatmak için, boyum nasıl uzar, boyum uzasın "Boyum çok kısa" diyenler, uzun boylu görünmek için, uzun topuklu ayakkabılar giymenize gerek yok:) İşte size 5 santim boy uzatmanın sırları Melek'ler:) Yürürken, masa başında çalışırken, otururken durduğunuza biraz dikkat ederek...
  3. Boy uzatmak için

Boy uzatmak için

boy uzatmak için boyum nasıl uzar boyumu nasıl uzatırım Merhaba Melek'ler, bu yazımızda "boyum kısa uzatr mı" diyenler için muhteşem bilgiler aktarıyoruz. Boy uzatmak için ne yapmak gerekir mi, birazdan bu yazımızda öğreneceksiniz arkadaşlar:) Boyun uzunluğu önce genetik olarak gerçekleşir şayet ailenizin boyları da kısaysa bu sizde genetik bir oluşumdur. En uygun beslenme...
  4. Boy Uzatmak İçin Neler Yapmak Gerekiyor Hep Birlikte Öğrenelim

Boy Uzatmak İçin Neler Yapmak Gerekiyor Hep Birlikte Öğrenelim

boy uzatmak için ne yapmalı boy uzatmak için yapılması gerekenler boy uzatmak için ne yenmeli Sevgili melekler, boy uzatmak herm kadınlar hem erkekler için büyük sorunlardan biri. Boy uzunluğundan memnun olmayıp bu uğurda ameliyat masasına yatanlar bile var. Elbette ki bu durum öncelikle genetik ancak özellikle büyüme çağındakilerin yapabilecekleri şeyler de var. Bu yazımızda boy uzatmak...
  5. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş