gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

boya seçimi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

duvar boya renkleri duvar boyası renkleri oda boyaları boyası renk çeşitleri oda boya seçimi Boya seçimi Boya duvarları ve tavanları güzelleştirir ve uygunsuz inşa edilmiş odaları bile deðiştirebilir; koyu , sıcak bir duvar boyası büyük bir odayı rahat ve sıcak bir oda gibi gösterir. Tavana koyu bir tonda boya uygularsanız uzun koridorlar kısalır. Buna karşılık açık pastel renkler, küçük odalardan büyük odalar yaratır...

boya seçimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın Boysan

Aydın Boysan

Aydın Boysan 17 Haziran 1921’de İstanbul’da doğdu. Öğretmen Nevreste Hanım ile muhasebeci Esat Boysan’ın oğludur. 1939 yılında Pertevniyal Lisesi’ni, 1945’te Güzel Sanatlar Akademisi’ni (Mimar Sinan Üniversitesi’nin Mimarlık Bölümü’nü) bitirdi. Mesleğini 1999’a kadar ara vermeden sürdürdü. Türkiye Mimarlar Odası’nın kurucuları arasında yer aldı; yönetim kurulu üyesi, ilk genel sekreteri ve...
  2. Boya damlaları

Boya damlaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Boya göre topuklu ayakkabı seçimi nasıl olmalı

Boya göre topuklu ayakkabı seçimi nasıl olmalı

11 pont kaç cm 1 pont kaç cm platform topuk en uzun topuklu ayakkabı Kimi kadın rahatına düşkündür, şık bir babet tercih eder ve kendini bir balerin gibi zarif hisseder. Kimi ise dişiliğine ve şıklığına düşkündür, yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde salınmayı sever. Oysa uzmanlar bu konuya bambaşka bir gözle bakıyor Melek'lerim. "Ya ideal topuk boyunu yada ayak sorunlarını...
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. Desenli Rulo Boya Seçimleriniz İle 2016 Değişimi

Desenli Rulo Boya Seçimleriniz İle 2016 Değişimi

Boya rengi değişimi ile ev dekorasyonlarınızda farklı etkiler yakalama kararı mı aldınız? Bu sene değişik bir fikir uygulaması ile duvarlarınızı canlandırmaya ne dersiniz? Rulo boya uygulaması ile desenli görünümleri duvarlarınızda görme fırsatını yakalamaya hazır mısınız? Sizler için araştırıp bir araya getirdiğim 2016 rulo desenli boya uygulaması fikirleri ile duvarlarınızda canlılık katıcı...

Sayfayı Paylaş