gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Boyabat Şehit Videoları

Konu, 'Videolar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

boyabat şehitleri şehit videoları boyabat şehitliği şehit vidioları vidyoları Bu ülke sizlere minnettardır... Ruhunuz Şad olsun Rahat uyuyun...
    [gvideo]http://video.google.com/videoplay?docid=2139910000527558558&ei=OWcESaKnE4Kw2gK08ewN&q[/gvideo]

Boyabat Şehit Videoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyabat Seyahat

Boyabat Seyahat

boyabat seyahat boyabat otobüs firmaları seyahat otogar boyabata giden otobüs firmaları Firma:Boyabat Seyahat Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Zekeriya Özarslan Genel Müdür:Satılmış Akçan Merkez Adresi:Belediye Sarayı Altı Otogar No:5 Boyabat / Sinop İletişim Bilgileri Tel 1:(368) 315 15 15 Tel 2:(212) 658 13 32 Web:www.boyabatseyahat.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme...
  2. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  3. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...
  4. şehitlerimize!!!!

şehitlerimize!!!!

Şehitlerimize..!! (Kalbimizdesiniz) Ahmetler, Selimler, Abidinler, Ferhatlar,Mehmetler Hepsi birer Mehmetcik, burasi Asker Ocagi Dogduk büyüdük, yedik asi, azigi. Vatana hizmet dedi, ugurladi ana kucagi. Biz böyle gördük atamizdan, Vatan borcu namus borcu. Yakildi asker kinasi, Varsin beklesin yarin kucagi Önce vatan sonra vatan, Geldik teslim olduk, giydik üniformayi Tanidik...
  5. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...

Sayfayı Paylaş