gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Boyabat Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

boyabat seyahat boyabat otobüs firmaları seyahat otogar boyabata giden otobüs firmaları
    Firma:Boyabat Seyahat Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Zekeriya Özarslan
    Genel Müdür:Satılmış Akçan
    Merkez Adresi:Belediye Sarayı Altı Otogar No:5 Boyabat / Sinop
    İletişim Bilgileri
    Tel 1:(368) 315 15 15
    Tel 2:(212) 658 13 32
    Web:www.boyabatseyahat.com.tr
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri

İşletme Yetkilisi:Satılmış Akçan
    Peron No:158
    Tel 1:(212) 658 13 32​

kaynak:istanbulotogar​

Boyabat Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  2. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  3. Alaçam Seyahat

Alaçam Seyahat

alaçam seyahat alaçam otobüs firmaları samsun alaçama giden otobüs firmaları bafraya giden Firma: Alaçam Seyahat Firma Gerçek Adı: Alaçam Sey. Yurt İçi Ve Yurt Dış. Oto.İşl.San. Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Nami Deliorman Genel Müdür: Nami Deliorman Merkez Adresi: Lise Cad. Sakarya Sok. No:18 Alaçam / Samsun İletişim Bilgileri Tel 1: (362) 622 00 44 Tel 2: (212) 658 23 85 Büyük...
  4. Boyabat Şehit Videoları

Boyabat Şehit Videoları

boyabat şehitleri şehit videoları boyabat şehitliği şehit vidioları vidyoları Bu ülke sizlere minnettardır... Ruhunuz Şad olsun Rahat uyuyun... http://video.google.com/videoplay?docid=2139910000527558558&ei=OWcESaKnE4Kw2gK08ewN&q
  5. Boyabat Hakkında Herşey

Boyabat Hakkında Herşey

boyabat hakkında boyabatı tanıyalım sinop boyabat sınop Evet melişlerim şimdide Pasi'nin Boyabatını tanıyalım :) Ben Boyabatlıyım diye demiyorum ama Sinop'un en şirin en güzel ilçesidir Boyabat :tik: Gidip görmek nasip olursa bana eminim bana hak vericeksiniz :) Boyabat ve çevresi eski bir yerleşim yeri olmakla birlikte İlçe M.Ö. 600 yıllarında kurulmuş olup, şehrin eski adı...

Sayfayı Paylaş